Notikušas novada čempionāta florbolā 1. sabraukuma spēles

AKTUĀLI

10. februārī Silenes pamatskolas sporta zālē notika pirmais Daugavpils novada čempionāts florbolā. Tajā piedalījās 8 komandas no Ambeļiem, Vaboles, Kalupes, Kalkūnes, Naujenes, Višķiem, Biķerniekiem un apvienotā Skrudalienas – Salienas komanda. Sporta nodaļas vadītājs Gunārs Kucins komandu aktivitāti vērtē kā nozīmīgu, jo iepriekš, arī Daugavpils rajona laikā, florbola sacensības vēl nebija notikušas. Spēles vērtēja tiesnešu brigāde no Rēzeknes galvenā tiesneša Edgara Teivāna vadībā. Novada čempionāts florbolā notiek pēc sabraukuma principa. Pirmajā sabraukumā komandas izspēlēja vairākas spēles, taču uzvarētāju komanda tiks noskaidrota tikai pēc trīs sabraukumu spēlēm.

“Pirms sacensībām bija diezgan grūti noteikt komandu sagatavotības līmeni, bet uzskatu, ka līmenis ir diezgan augsts. Ja vērtējam, ka florbolam kā salīdzinoši jaunam sporta veidam  ir liela popularitāte Latvijā, sevišķi pēdējo gadu laikā, arī mūsu novadā tas nokļūst spēlētāko sporta veidu vidū. Interese par šo sporta veidu palielinās arī novadā, to izsaka izveidoto komandu skaits. Jāsoļo laikam līdzi, arī spēlei viss atbilstošais inventārs pagastos ir. Pēc iepriekšējās aptaujas tika izveidotas pat 10 komandas, viena mums ir apvienotā un viena atteicās, jo trūka spēlētāju. Uzskatu, ka šis cipars ir labs rādītājs”, tā stāsta G. Kucins.

Pēc pirmā sabraukuma spēļu rezultātiem 1. vietā ir Naujenes komanda, 2. vietu dala kaimiņu pagastu – Kalupes un Vaboles komandas, 3. vietā – apvienotā Skrudalienas – Salienas komanda, savukārt 4. vietu dala Kalkūnes un Ambeļu pagastu komandas.

Čempionāta rezultatīvāko spēlētāju desmitniekā iekļuva Matīss Ostrovskis, Rolands Smirnovs un Jānis Plešaunieks no Vaboles, Lauris Linarts un Arnis Rasčevskis no Kalupes, Maksims Krilovs un Jānis Jonāns no Naujenes, Andrejs Grigorjevs no Kalkūnes, Raivis Skrinda no Višķiem un Raivis Indrikovs no Ambeļiem.

Novēlam panākumus visām komandām nākamajās sabraukuma spēlēs!

Rezultātu tabula

SPĒĻU KALENDĀRS

Meteņdienas aktivitātes Līksnā