Domes deputāti

Arvīds Kucins
"Daugavpils novada partija"
arvids.kucins@augsdaugavasnovads.lv

Iedzīvotāju pieņemšana:
02.05., Augšdaugavas novada pašvaldības ēka, Rīgas ielā 2, Daugavpilī, 10.00 – 12.00; 14.00 – 18.00

Aivars Rasčevskis
"Daugavpils novada partija"
aivars.rascevskis@augsdaugavasnovads.lv

Iedzīvotāju pieņemšana:
16.05., Augšdaugavas novada pašvaldības ēka, Rīgas ielā 2, Daugavpilī, 10.00 – 12.00; 14.00 – 18.00

Vitālijs Aizbalts
"Latgales partija"
vitalijs.aizbalts@augsdaugavasnovads.lv

Iedzīvotāju pieņemšana:
10.05., Pilskalnes pagasta pārvalde, 14.00 – 16.30
24.05., Skrudalienas pagasta pārvalde, Silenē, Skaista ielā 9, 14.00 – 16.30


Maigurs Krievāns
"Latvijas Zemnieku savienība"
maigurs.krievans@augsdaugavasnovads.lv

Iedzīvotāju pieņemšana:
03.05., Ilūkstes pilsētas administrācijas ēka, 09.00 – 13.00

Jānis Belkovskis
"Daugavpils novada partija"
janis.belkovskis@augsdaugavasnovads.lv

Iedzīvotāju pieņemšana:
09.05., Višķu pagasta pārvalde, 10.00 – 13.00
23.05., Nīcgales pagasta pārvalde, 10.00 – 12.00

Viktors Jasiņavičs
“Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
viktors.jasinavics@augsdaugavasnovads.lv

Iedzīvotāju pieņemšana:
12.05., Zoom, 15.30 – 17.30
19.05., Ilūkstes pilsētas administrācija, 15.30 – 17.00
26.05., Pašulienas bibliotēkas telpās, 16.00 – 17.30

Pāvils Kveders
"Daugavpils novada partija"
pavils.kveders@augsdaugavasnovads.lv

Iedzīvotāju pieņemšana:
10.05., Subates pilsētas un Prodes pagasta pārvalde, 15.30 – 17.30

Reinis Līcis
"Latvijas Zemnieku savienība"
reinis.licis@augsdaugavasnovads.lv

Iedzīvotāju pieņemšana:
10.05., Subates pilsētas un Prodes pagasta pārvalde, 15.30 – 17.30
24.05., Ilūkstes pilsētas administrācija, 15.30 – 17.30


Aleksejs Mackevičs
“Daugavpils novada partija"
aleksejs.mackevics@augsdaugavasnovads.lv

Iedzīvotāju pieņemšana:
05.05., Zoom, 17.00 - 19.30
09.05., Biķernieku pamatskola, 15.30 - 16.30
10.05., Višķu pagasta pārvalde, 15.30 - 16.00
23.05., Biķernieku pamatskola, 15.30-16.30
26.05., Zoom, 17.00-19.30

Dainis Millers
"Latvijas Zemnieku savienība"
dainis.millers@augsdaugavasnovads.lv

Iedzīvotāju pieņemšana:
30.05., Zoom, 12.00 – 14.00

Gunta Okmane
"Latgales partija"
gunta.okmane@augsdaugavasnovads.lv

Iedzīvotāju pieņemšana:
06.05., Subates kultūras nams, 10.00 – 12.00
23.05., Subates kultūras nams, 13.00 – 14.00

Dzintars Pabērzs
"Latgales partija"
dzintars.paberzs@augsdaugavasnovads.lv

Iedzīvotāju pieņemšana:
09.05., Zoom, 14.00 – 16.00
23.05., Zoom, 14.00 – 16.00

Deniss Sarafaņuks
"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
deniss.sarafanuks@augsdaugavasnovads.lv

Iedzīvotāju pieņemšana:
18.05., Zoom, 18.00 – 20.00
25.05., Zoom, 18.00 – 20.00


Aleksandrs Sibircevs
"Daugavpils novada partija"
aleksandrs.sibircevs@augsdaugavasnovads.lv

Iedzīvotāju pieņemšana:
13.05., Sventes vidusskola, 16.00 – 18.00
24.05., Sventes vidusskola, 16.00 – 18.00

Regīna Tamane
"Daugavpils novada partija"
regina.tamane@augsdaugavasnovads.lv

Iedzīvotāju pieņemšana:
10.05., Salienas pagasta pārvalde, 14.00 – 16.00
17.05., Sventes pagasta pārvalde, 14.00 – 16.00
24.05., Tabores pagasta pārvalde, 14.00 – 16.00