Kontakti

Augšdaugavas novada pašvaldības centrālās administrācijas e-adrese

Augšdaugavas novada pašvaldības e-adrese



Gadījumos, kad nepieciešams nodot fiziskās personas datus, komercinformāciju un citu aizsargājamu informāciju aicinām izmantot e-adresi.

Augšdaugavas novada pašvaldības centrālā administrācija

Tālr. (+371) 654 222 38
E - pasts: pasts@augsdaugavasnovads.lv

Darbs laiks:

Pirmdiena – 8.30 – 18.00
Otrdiena - ceturtdiena – 8.00 – 16.30
Piektdiena – 8.00 – 15.30
Pārtraukums – 12.00 – 12.30

Rekvizīti
Nekustamā īpašuma nodokļa norēķinu konts

Aicinām izvērtēt nepieciešamību pakalpojumus saņemt klātienē.

Pakalpojumu saņemšanai personas iesniegumus var iesniegt:
– parakstītus ar drošu elektronisko parakstu,
– nosūtot tos uz iestāžu e-pastu,
– izmantojot portālu Latvija.lv,
– atstājot iesniegumus iestādes ierīkotā, tam īpaši paredzētā kastē.

Adrese:


Augšdaugavas novada pašvaldības centrālā administrācija:

VADĪBA

Novada pašvaldības domes priekšsēdētājs

Vārds, Uzvārds
Arvīds Kucins
Tālrunis

Novada pašvaldības domes priekšsēdētāja 1. vietnieks

Vārds, Uzvārds
Aivars Rasčevskis
Tālrunis

Novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks

Vārds, Uzvārds
Vitālijs Aizbalts
Tālrunis

Novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks

Vārds, Uzvārds
Maigurs Krievāns
Tālrunis

Novada pašvaldības izpilddirektore

Vārds, Uzvārds
Vanda Kezika
Tālrunis

Novada pašvaldības izpilddirektores 1.vietniece

Vārds, Uzvārds
Ināra Natarova
Tālrunis

Novada pašvaldības tehniskais direktors

Vārds, Uzvārds
Valērijs Ļaksa
Tālrunis

IEKŠĒJĀ AUDITA NODAĻA

Iekšējā audita nodaļas vadītāja

Vārds, Uzvārds
Vija Jegorova
Tālrunis

Iekšējā auditore

Vārds, Uzvārds
Ilze Streiķe
Tālrunis

KANCELEJA

Kancelejas vadītāja

Vārds, Uzvārds
Sigita Smane
Tālrunis

Vecākā lietvede

Vārds, Uzvārds
Gunta Klodāne
Tālrunis

Lietvede

Vārds, Uzvārds
Kristīne Vasiļevska
Tālrunis

PROTOKOLU DAĻA

Protokolu daļas vadītāja

Vārds, Uzvārds
Rita Jankovska
Tālrunis

Vecākā lietvedības pārzine

Vārds, Uzvārds
Inese Beluničeva
Tālrunis

FINANŠU PĀRVALDE

Finanšu pārvaldes vadītāja

Vārds, Uzvārds
Irēna Timšāne
Tālrunis

Budžeta nodaļas vadītājs

Vārds, Uzvārds
Jānis Vanags
Tālrunis

Galvenā grāmatvede

Vārds, Uzvārds
Jūlija Valminska
Tālrunis

Galvenās grāmatvedes vietniece

Vārds, Uzvārds
Tatjana Limonoviča
Tālrunis

Atlīdzības uzskaites daļas vadītāja

Vārds, Uzvārds
Ludmila Vasiļjeva
Tālrunis

Krājumu uzskaites daļas vadītāja

Vārds, Uzvārds
Gaļina Boroņenko
Tālrunis

Ilgtermiņa ieguldījumu uzskaites daļas vadītāja p.i.

Vārds, Uzvārds
Ludmila Gorodecka
Tālrunis

Norēķinu daļas vadītāja

Vārds, Uzvārds
Tatjana Gončaruka
Tālrunis

Prasību daļas vadītāja

Vārds, Uzvārds
Anita Ozola
Tālrunis

Saistību uzskaites daļas vadītāja

Vārds, Uzvārds
Ingrīda Purvinska
Tālrunis

NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA NODOKĻA ADMINISTRĒŠANAS DAĻA

Nekustamā īpašuma nodokļa administrēšanas daļas vadītāja

Vārds, Uzvārds
Marija Boroņenko
Tālrunis

Nodokļu inspektore Biķernieku un Naujenes pagastā

Vārds, Uzvārds
Ilga Alika
Tālrunis

Nodokļu inspektore Ilūkstes pilsētā, Dvietes, Pilskalnes un Šēderes pagastā

Vārds, Uzvārds
Līvija Bigate
Tālrunis

Nodokļu inspektore Laucesas, Demenes un Medumu pagastā

Vārds, Uzvārds
Marina Čeme
Tālrunis

Nodokļu inspektore Kalupes, Līksnas, Nīcgales un Vaboles pagastā

Vārds, Uzvārds
Elīna Kļaviņa 
Tālrunis

Nodokļu inspektore Dubnas, Višķu, Ambeļu un Maļinovas pagastā

Vārds, Uzvārds
Svetlana Ļeonova
Tālrunis

Nodokļu inspektore Kalkūnes un Sventes pagastā

Vārds, Uzvārds
Lolita Raščevska 
Tālrunis

Nodokļu inspektore Salienas, Skrudalienas, Tabores un Vecsalienas pagastā 

Vārds, Uzvārds
Olga Ričika 
Tālrunis

Nodokļu inspektore Subates pilsētā, Bebrenes, Eglaines un Prodes pagastā

Vārds, Uzvārds
Sarmīte Žilinska
Tālrunis

PERSONĀLA NODAĻA

Personāla nodaļas vadītāja

Vārds, Uzvārds
Jolita Zubcova
Tālrunis

Personāla speciāliste

Vārds, Uzvārds
Elza Pučko
Tālrunis

INFORMĀCIJAS UN SABIEDRISKO ATTIECĪBU NODAĻA

Nodaļas vadītāja

Vārds, Uzvārds
Kristīna Straume
Tālrunis

Sabiedrisko attiecību speciālists

Vārds, Uzvārds
Dainis Bitiņš
Tālrunis

Sabiedrisko attiecību speciālists

Vārds, Uzvārds
Guntis Kaminskis
Tālrunis

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Vārds, Uzvārds
Inese Minova
Tālrunis

JURIDISKĀ NODAĻA

Juridiskās nodaļas vadītājs

Vārds, Uzvārds
Andris Pļaskota
Tālrunis

Juriste

Vārds, Uzvārds
Diāna Laizāne
Tālrunis

Jurists

Vārds, Uzvārds
Andris Slesars
Tālrunis

IEPIRKUMU NODAĻA

Iepirkumu nodaļas vadītāja

Vārds, Uzvārds
Iveta Pundure
Tālrunis

Vecākā iepirkumu speciāliste

Vārds, Uzvārds
Inese Gasparoviča
Tālrunis

Vecākā iepirkumu speciāliste

Vārds, Uzvārds
Jūlija Meinerte
Tālrunis

ĪPAŠUMA NODAĻA

Īpašuma nodaļas vadītāja

Vārds, Uzvārds
Ina Simanoviča
Tālrunis

Vecākā zemes lietu speciāliste

Vārds, Uzvārds
Marina Kvetkovska

Nekustamā īpašuma speciāliste

Vārds, Uzvārds
Sanita Snetkova

Nekustamā īpašuma un mājokļu speciāliste

Vārds, Uzvārds
Dagnija Dāvidsone
Tālrunis

Speciāliste mājokļu jautājumos

Vārds, Uzvārds
Viktorija Kesareva
Tālrunis

Zemes lietu speciāliste Subates pilsētā, Bebrenes, Eglaines un Prodes pagastā

Vārds, Uzvārds
Lilita Ancāne

Zemes lietu speciāliste Ambeļu, Dubnas, Maļinovas un Višķu pagastā

Vārds, Uzvārds
Anna Gundega

Zemes lietu speciāliste Kalkūnes pagastā 

Vārds, Uzvārds
Marina Kvetkovska

Zemes lietu speciāliste Salienas, Skrudalienas, Tabores un Vecsalienas pagastā 

Vārds, Uzvārds
Anna Prudāne

Zemes lietu speciālists Ilūkstes pilsētā, Dvietes, Pilskalnes un Šēderes pagastā

Vārds, Uzvārds
Aleksandrs Siņuks

Zemes lietu speciālists Kalupes, Līksnas, Nīcgales, Vaboles un Sventes pagastā 

Vārds, Uzvārds
Žanis Smilgins

Zemes lietu speciālists Biķernieku un Naujenes pagastā 

Vārds, Uzvārds
Raimonds Užulis

Zemes lietu speciāliste Laucesas, Demenes un Medumu pagastā 

Vārds, Uzvārds
Tatjana Veļičko

ATTĪSTĪBAS PĀRVALDE

Attīstības pārvaldes vadītāja

Vārds, Uzvārds
Vita Rūtiņa
Tālrunis

Plānošanas nodaļas vadītāja

Vārds, Uzvārds
Olga Lukaševiča
Tālrunis

Ģeotelpiskās informācijas sistēmas daļas vadītājs

Vārds, Uzvārds
Juris Uļjans
Tālrunis

Ģeodēzijas inženieris

Vārds, Uzvārds
Imants Purvinskis
Tālrunis

Kartogrāfijas inženiere

Vārds, Uzvārds
Jekaterīna Minčenko
Tālrunis

Projektu vadītāja

Vārds, Uzvārds
Juta Valaine
Tālrunis

Projektu vadītāja

Vārds, Uzvārds
Guna Smelcere
Tālrunis

Vecākais komercdarbības speciālists

Vārds, Uzvārds
Jāzeps Krukovskis
Tālrunis

Projekta LLI-501 “Pirmā Pasaules kara mantojuma tūrisma maršruta un ekspozīcijas izveide ar mērķi piesaistīt apmeklētājus pierobežas zonā” vadītāja

Vārds, Uzvārds
Jana Kezika
Tālrunis

Projekta LLI-501 koordinators

Vārds, Uzvārds
Rolands Gradkovskis

BŪVVALDE

Būvvaldes vadītāja, novada galvenā arhitekte

Vārds, Uzvārds
Nansija Tamane
Tālrunis
Pieņemšanas laiks

Augšdaugavas novada centrālajā administrācijā: Pirmdienās 13.00- 18.00; Ceturtdienās 9.00 - 12.00; Ilūkstes pilsētas administrācijā: Otrdienās 10.00 - 12.00

Būvinspektors

Vārds, Uzvārds
Arvils Pundurs
Tālrunis
Pieņemšanas laiks

Augšdaugavas novada centrālajā administrācijā: Pirmdienās 13.00- 18.00; Ceturtdienās 9.00 - 12.00; Ilūkstes pilsētas administrācijā: Otrdienās 10.00 - 12.00

Būvinženiere

Vārds, Uzvārds
Anna Šmakova
Tālrunis
Pieņemšanas laiks

Augšdaugavas novada centrālajā administrācijā: Pirmdienās 13.00- 18.00; Ceturtdienās 9.00 - 12.00

Arhitektūras tehniķe

Vārds, Uzvārds
Olga Ivanova
Tālrunis
Pieņemšanas laiks

Augšdaugavas novada centrālajā administrācijā: Pirmdienās 13.00- 18.00; Ceturtdienās 9.00 - 12.00;

Lietvede

Vārds, Uzvārds
Vija Asma
Tālrunis
Pieņemšanas laiks

Augšdaugavas novada centrālajā administrācijā: Pirmdienās 13.00- 18.00; Ceturtdienās 9.00 - 12.00

IZGLĪTĪBAS PĀRVALDE

Izglītības pārvaldes vadītāja

Vārds, Uzvārds
Janita Zarakovska
Tālrunis

Galvenā speciāliste – metodiķe

Vārds, Uzvārds
Daina Ostrovska
Tālrunis

Galvenā speciāliste – metodiķe

Vārds, Uzvārds
Vita Tolmante
Tālrunis

Bērnu tiesību aizsardzības speciāliste

Vārds, Uzvārds
Natālija Pēterāne
Tālrunis

Ekonomiste

Vārds, Uzvārds
Diāna Smargune
Tālrunis

Informācijas sistēmu administrators

Vārds, Uzvārds
Kaspars Ozols
Tālrunis

Metodiķe

Vārds, Uzvārds
Inese Zuģicka
Tālrunis

Metodiķe

Vārds, Uzvārds
Antra Dombrovska
Tālrunis

Pedagogs karjeras konsultants

Vārds, Uzvārds
Iveta Repkova
Tālrunis

JAUNATNES LIETU DAĻA

Jaunatnes lietu daļas vadītāja

Vārds, Uzvārds
Olesja Ņikitina
Tālrunis

Projektu koordinatore

Vārds, Uzvārds
Milāna Loča
Tālrunis

Jaunatnes lietu speciāliste Naujenes, Biķernieku pagastā

Vārds, Uzvārds
Olga Pankova
Tālrunis

Jaunatnes lietu speciāliste Naujenes, Biķernieku pagastā

Vārds, Uzvārds
Linda Laizāne
Tālrunis

Jaunatnes lietu speciāliste Sventes, Kalkūnes, Medumu pagastā

Vārds, Uzvārds
Natalija Polovaja
Tālrunis

Jaunatnes lietu speciālists Sventes, Kalkūnes, Medumu pagastā

Vārds, Uzvārds
Andrejs Rucko
Tālrunis

Jaunatnes lietu speciāliste Kalupes, Vaboles, Nīcgales, Līksnas pagastā

Vārds, Uzvārds
Zane Ozola
Tālrunis

Jaunatnes lietu speciāliste Kalupes, Vaboles, Nīcgales, Līksnas pagastā

Vārds, Uzvārds
Līga Vaidere
Tālrunis

Jaunatnes lietu speciāliste Višķu, Ambeļu, Maļinovas, Dubnas pagastā

Vārds, Uzvārds
Dagnija Romanovska-Aleksejeva
Tālrunis

Jaunatnes lietu speciālists Višķu, Ambeļu, Maļinovas, Dubnas pagastā

Vārds, Uzvārds
Jānis Briška
Tālrunis

Jaunatnes lietu speciāliste Skrudalienas, Salienas, Tabores pagastā

Vārds, Uzvārds
Inara Lapkovska
Tālrunis

Jaunatnes lietu speciāliste Demenes, Laucesas pagastā

Vārds, Uzvārds
Jolanta Morozova
Tālrunis

INŽENIERTEHNISKĀ NODAĻA

Inženiertehniskās nodaļas vadītāja

Vārds, Uzvārds
Olga Sokolovska
Tālrunis

Transporta tīklu inženiere

Vārds, Uzvārds
Anita Pabērza
Tālrunis

Būvinženiere

Vārds, Uzvārds
Olga Groznaja
Tālrunis

Enerģētiķis

Vārds, Uzvārds
Aldis Čamāns
Tālrunis

INFORMĀCIJAS TEHNOLOĢIJU NODAĻA

Informācijas tehnoloģiju nodaļas vadītājs

Vārds, Uzvārds
Ivars Smans
Tālrunis

Informācijas tehnoloģiju administrators

Vārds, Uzvārds
Artūrs Paipals
Tālrunis

Informācijas tehnoloģiju administratore

Vārds, Uzvārds
Irina Dudareva
Tālrunis

DABAS RESURSU NODAĻA

Dabas resursu nodaļas vadītāja

Vārds, Uzvārds
Jolanta Bāra

Vides pārvaldības speciālists ezeru apsaimniekošanā

Vārds, Uzvārds
Valērijs Ašķeļaņecs
Tālrunis

Dabas resursu nodaļas vides pārvaldības speciāliste

Vārds, Uzvārds
Guna Novika
Tālrunis

SPORTA NODAĻA

Sporta nodaļas vadītājs

Vārds, Uzvārds
Gunārs Kucins

Volejbola treneris

Vārds, Uzvārds
Edgars Savickis
Tālrunis

Basketbola treneris

Vārds, Uzvārds
Sergejs Komļevs
Tālrunis

Svarbumbu sporta treneris

Vārds, Uzvārds
Ivans Gaļašs
Tālrunis

Futbola treneris

Vārds, Uzvārds
Aleksandrs Vabiščevičs
Tālrunis

TEHNISKĀ NODROŠINĀJUMA NODAĻA

Tehniskā nodrošinājuma nodaļas vadītāja

Vārds, Uzvārds
Tatjana Larionova
Tālrunis

Saimniecības pārzinis

Vārds, Uzvārds
Aleksandrs Fedorovičs
Tālrunis