Naujenes komanda plūc uzvaras laurus pašvaldības darbinieku ziemas sporta un atpūtas svētkos

AKTUĀLI

Sventes vidusskolas sporta zālē, pēc vairāku gadu pārtraukuma, aizvadīti pašvaldības darbinieku ziemas sporta un atpūtas svētki, kurās savu veiksmi, veiklību un izturību pierādīja 20 komandu dalībnieki, startējot dažādās interesantās disciplīnās.

Tā, piemēram, vadītāji sacentās tradicionālajā vadītāju trīscīņā, kurā uzvaru izcīnīja Daugavpils novada domes komandas pārstāve Ināra Natarova, aiz sevis atstājot stiprā dzimuma pārstāvjus – Kalkūnes pagasta komandas dalībnieku Osvaldu Kursīti un Višķu pagasta komandas pārstāvi Jāni Promu.

Grāmatveži un finanšu jomas speciālisti sacentās finansistu cīņā, kurā  pirmajā trijniekā iekļuva Kalupes pagasta komandas dalībniece Lidija Seile, Naujenes pagasta komandas pārstāve Leila Mgebrišvili un novada domes komandas dalībniece Jūlija Valminska.

Lietvežu sacensībās priekšmetu lasīšanā ar aizsietām acīm 1. vietu izcīnīja Ilona Tihonova no Kalupes, 2. vietu - Biruta Kokina no Vaboles un trešo – Andrejs Bruns no novada deputātu komandas.

Šoferu sacensībās “braukšanā pa labirintu” uzvaras laurus plūca Vladimirs Smilgins no Kalupes, Andrejs Aņisjko no Sventes un Alfons Artemjevs no Naujenes.

Sacensībās bibliotekāriem grāmatu salikšanā pa plauktiem vislabāk veicās Inesei Anaņko no Sventes, Tamārai Delei no Dubnas un Elvīrai Kokinai no Maļinovas.

Sporta darba organizatori sacentās basketbola metienos grozā no dažādiem attālumiem. Te sekmīgākos rezultātus parādīja Jānis Plešavnieks no Vaboles, Edgars Kucins no Naujenes un Aleksandrs Sibircevs no deputātu komandas.

Kultūras darbinieki sacentās, veidojot fotogrāfiju mozaīku. Te veiklākie bija Olesja Ņikitina no deputātu komandas, Dajana Bašķirova no Naujenes un Iveta Skrinda no Vaboles komandas.

Komandu sporta veidā, pārnesot bumbu uz “paplātes”, veiklākie bija Sventes komandas dalībnieki, 2. vietā – Vaboles pagasta komanda, savukārt 3. vietā – komanda no Medumiem.

Basketbola metienos no paaugstinājuma trāpīgākie bija Višķu pagasta komandas dalībnieki, aiz sevis atstājot Kalupes un Naujenes komandu pārstāvjus.

Visbeidzot jautrajā stafetē uzvaras laurus plūca Sventes pagasta komanda, 2. vietā atstājot Naujenes pagasta komandu, bet trešajā – Medumu pagasta komandu.

Rezultātu kopvērtējumā par sporta un atpūtas svētku laureātiem kļuva Naujenes pagasta komanda, 2. vietā – Sventes pagasta komanda, bet trijnieku noslēdza novada domes deputātu komanda!

Visām komandām paldies par piedalīšanos, Sventes pagastam – sirsnīgs paldies par uzņemšanu!

Sacensību starplaikos dalībnieki varēja baudīt veselīgas uzkodas. Sporta un atpūtas diena aizritēja projekta “Pasākums vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Daugavpils novadā” ietvaros. Kopvērtējums Vadītāju trīscīņa Rezultāti pa disciplīnām  FOTOGALERIJA

Latvijas valsts simtgades pasākumu plāns DAUGAVPILS NOVADĀ