Ceļu būvdarbi novadā šogad notika desmit objektos

AKTUĀLI

Šajā ceļu remonta sezonā Augšdaugavas novadā darbi notika desmit objektos. Pārbūvēja tiltu Demenes pagastā, vietā “Miroļki” pāri Skirnas upei. Patlaban notiek tā nodošana ekspluatācijā.

Novembra vidū ekspluatācijā tika nodota Skolas iela Maļinovā. Projekts tika realizēts īstenojot sadarbības projektu Nr. 5.6.2.0/17/I/034, piesaistot Eiropas Reģionālās attīstības fonda, valsts budžeta un pašvaldības līdzekļus. Ielā tika uzklāts jauns asfalta segums.

Rudenī būvdarbi iesākušies Ilūkstē, Strēlnieku ielā, kur uzsākta gājēju ceļiņa pārbūve. Uzsāka arī pašvaldības ceļa Akoti – Sējēji pārbūvi Sventes pagastā.  Notiek asfalta seguma atjaunošanas darbi Raiņa ielā pie Ilūkstes Raiņas vidusskolas un pārbūvē Parka ielu Ambeļos. Višķu pagastā pārbūvē Alejas ielu un ar to saistīto infrastruktūru – apgaismojumu, lietus kanalizāciju, autostāvvietas. Subatē pārbūvē Domes ielu un atjauno pašvaldības ceļu nr. 35-02 “Augstkalni – pilsētas robeža - Jelgavas iela”. Asfaltēšanas darbi notiek arī uz ceļa “Daugava” - “Celtnieks” Kalkūnes pagastā. Šiem objektiem patlaban ir iestājies tehnoloģiskais pārtraukums.

Apkopoja: D. Bitiņš

2023. gadā uzsākti vairāki ielu apgaismojuma projekti