Administrācija un pedagogi

Administrācija:

DirektorsĒriks Lukmans
Direktores vietniece izglītības jomāInga Ruskule
Direktores vietniece audzināšanas jomāZoja Jevdokimova
Skolas pārzinisJuris Pēterāns

Skolotāji:

Ingrīda Baševskainternāta skolotāja
Irina Beresņevainternāta skolotāja
Marina Bogdanovapirmsskolas skolotāja
Jevgeņijs Broksprofesionālās pamatizglītības skolotājs
Viktorija Celminskasākumskolas skolotāja, vizuālas mākslas, dizains un tehnoloģiju skolotāja
Žanna Celminskadizaina un tehnoloģu, internāta skolotāja
Ludmila Desjatkovalatviešu valodas un literatūras skolotāja
Aleksandrs Druzssporta un internāta  skolotājs
Jana Druzasporta skolotāja
Česlavs Gabrānstehnoloģiju skolotājs
Oksana Galaveckainternāta skolotāja
Inesa Garnovskainternāta skolotāja
Olga Goršantovainternāta skolotāja
Olga Klimanovičasākumskolas skolotāja
Tatjana Korotkovainformātikas, profesionālās pamatizglītības skolotāja
Aleksejs Korotkovsprofesionālās pamatizglītības skolotājs
Olga Kralikamūzikas skolotāja
Inga Makejevakrievu valodas un literatūras, internāta skolotāja
Ināra Meldereinternāta skolotāja
Inese Orlovalatviešu valodas, profesionālās pamatizglītības skolotāja
Rita Ošurokainternāta skolotāja
Ludmila Petkunevizuālās mākslas, sociālo zinību skolotāja
Miropija Petkuneģeogrāfijas, Latvijas vēstures, pasaules vēstures, sociālo zinību skolotāja
Zanda Plonesākumskolas skolotājs
Lilija Romanovamatemātikas, internāta skolotāja
Nataļja Romanovaprofesionālās pamatizglītības, internāta skolotāja
Valija Rudakapamatskolas skolotāja
Audrona Sizovadabaszinību, saskarsmes,  profesionālās pamatizglītības skolotāja
Ilona Slobodeņukasākumskolas, internāta skolotāja
Marija Sočivkointernāta skolotāja
Tatjana Spoģesākumskolas, internāta skolotāja
Ludmila Urbanovičainternāta skolotāja
Inese Višemirskaprofesionālās pamatizglītības skolotāja
Jūlija Zarakovskaangļu valodas, internāta, profesionālās pamatizglītības skolotāja

Atbalsta komandas speciālisti:

Irina Lisjonokaspeciālais pedagogs
Tatjana Krasnovaizglītības psihologs
Alena Vanagasociālais pedagogs
Natālija Kuvšinovalogopēde
Audrona Sizovabibliotekāre
Vita Dvoreckamedmāsa
Anita Kižlofizioterapeits
Irina Ločapagarinātās dienas grupas skolotāja, pedagoga palīgs
Gita Salcevičapedagoga palīgs
Nataļja Romancevičapedagoga palīgs