Zvaigžņu lietus Randenē

Izglītība

Aprīļa beigās Randenes pamatskolā notika konkurss "Zvaigžņu stunda". Konkursā piedalījās 21 dalībnieks. Žūrijas un skatītāju vērtējumam viņi piedāvāja 14 numurus.

Gran Prix vienbalsīgi saņēma Sulamita Rusaļejeva (7.kl.) par pašsacerētu un izpildītu muzikālo kompozīciju "Vēju spēle". Tas bija arī pasaules pirmatskaņojums. 1.godalgotā vieta dejotājām Daniellai Matvejevai (8.kl.) un Karolīnai Balikai (5.kl.) par saliedēto un pārdomāto līdz maksimumam sniegumu "Deja". 2.vieta - Jekaterīnai Kuzimičai (3.kl.) un Beatrisei Petrovai (3.kl.) par dziesmiņu "Viena maza turku pupa". 3.vieta grupai "Trio" - ģitāristi Iļja Jefimovs (7.kl.) un Pāvels Kuzmičs (7.kl.), bundzinieks Valentīns Siņica (7.kl.). Skatītāju speciālbalvu saņēma mazā Melisa Lepa (1.kl.) par kompozīciju ar vingrošanas riņķi, toties žūrijas balva tika Anastasijai Petrovai (7.kl.), kura rādīja savu talantu zīmēšanā.

Pārējie konkursa dalībnieki saņēma pateicības. Cerams, ka nākošajā gadā kāds no viņiem būs labāko trijniekā.

Sk. Ilona

Latvijas svētku noskaņas Kalupē