Ziemassvētku eglīte pagasta pirmsskolas vecuma bērniem

Kultūra

26.decembrī Demenes kultūras namā notika pasākums „Ziemassvētku eglīte pirmsskolas vecuma bērniem”, kas pulcēja ne tikai Demenes pagasta bērnus, bet arī bērnus, kas uz svētkiem bija atbraukuši pie saviem vecvecākiem.

Pasākuma laikā visi klātesošie dziedāja, dejoja un rotaļājās kopā ar sivēnu, pelīti, raganiņu, sikspārnīti, Sniegbaltīti un Salaveci. Salavecis dāvināja  dāvanas par skaistākajiem kostīmiem un maskām, kā arī saldumus par dzejoļiem. Pasākums noritēja jautri un sirsnīgi.

Pateicamies Demenes pagasta pārvaldei un Daugavpils novada domei par finansiālo atbalstu pasākuma organizēšanā.

Pateicamies tiem, kas palīdzēja īstenot idejas Ziemassvētku un Jaungada noformējumam Demenes ciemā un Demenes kultūras namā!

Vecgada pasākums “Jaungada karnevāls”