Vecgada pasākums “Jaungada karnevāls”

Kultūra

28.decembrī Demenes kultūras namā notika Jaungada karnevāls, kas pulcēja gan pagasta iedzīvotājus, gan viesus.

Karnevāla tēma bija "Pasaules tautu dejas". Pasākumu atklāja Jeļenas Pasternakas vadītais deju kolektīvs no Tabores pagasta. Karnevālā tika pārstāvētas tādas valstis kā Brazīlija, Francija, Spānija, Indija, Gruzija, Izraēla, Krievija, Baltkrievija, Austrālija.

Uz karnevālu bija ieradušies Salavecis ar Sniegbaltīti, kas sarūpēja dāvanas par skaistākajiem kostīmiem un noskaitītiem dzejoļiem. Demenes Jaungada kinofestivāls dāvāja brīnišķīgas emocijas visiem klātesošiem.

Svētku noskaņu dāvināja arī Vitālija un Artūra skaistās dziesmas. Demenes Jaungada karnevāls dāvāja brīnišķīgas emocijas visiem klātesošiem.

Demenes kultūras nams pateicas pasākuma dalībniekiem par atbalstu, dalību un interesantiem priekšnesumiem, un kostīmiem. Paldies Vitālijam un Artūram par skaistām melodijām!

Pateicamies Demenes pagasta pārvaldei un Daugavpils novada domei par finansiālo atbalstu pasākuma organizēšanā.

Atceres pasākumi Višķu pagastā