Ziemassvētku atklātņu darbnīca

AKTUĀLI

Ziemassvētki nav aiz kalniem – 24. novembrī plkst. 18.00 Naujenes kultūras centrā veidosim Ziemassvētku atklātnes, kuras varēs dāvināt tuviem un tāliem radiem, draugiem un paziņām. Kas gan var būt jaukāks par paša gatavotu apsveikumu... Darbnīcā taps gan zīmēti, gan līmēti apsveikumi, kas nu kuram vairāk tīk pie sirds. Ierodoties neaizmirstiet labu noskaņojumu, radošu garu un dzirksteli darboties!

Informējam, ka darbnīcas laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no darbnīcas rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot darbnīcu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes kultūras centrs, Muzeja iela 6, Lociki

www.facebook.com/NAUJENESKC

Tālrunis uzziņām 654 74268

Anna Jegorova iecelta par Atzinības krusta virsnieku