Ziemassvētki pansijā “Mūsmājas “Dižkoks””

AKTUĀLI

Jo tikai daloties gaišumā
Un vairojot labo,
Mēs tā pa īstam atveram savas sirdis.
Sirsnība neko nemaksā, tā tikai pielīp un iet plašumā.

Svētkus gaidot, pansijā “Mūsmājas “Dižkoks””’ viesojās Augšdaugavas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Arvīds Kucins un  Augšdaugavas novada Sociālā dienesta  vadītāja  Anna Jegorova, kuri atrada īstos vārdus, liekot pasmaidīt pansijas iemītniekiem un pasniedzot viņiem dāvanas. Vārdiem ir tik liela vara, ka reizēm aizmirstam par to spēku. Mīļi un silti vārdi spēj aizkustināt, iedvesmot un sasildīt dvēseli. Pansijas seniori deklamēja dzejoļus. Svētku sajūtu radīja arī Ilūkstes Raiņa vidusskolas 7.klases skolēni, lugas uzvedumā par Ziemassvētku brīnumu un uzdāvinot pašceptās piparkūkas un sirsnīgus apsveikumus. Arī baltais zaķis bija ieradies dalīt dāvanas, kuras bija sarūpējuši Dvietes senioru kopa “Saulriets” un Ilūkstes rokdarbnieces, kas visa gada garumā cītīgi darbojās, lai iepriecinātu pansijas iemītniekus ar siltiem, adītiem zeķu un cimdu pāriem. Roku darbs ar zelta vērtību. Katrā pavedienā un cilpiņā bija ieadīts mīļums un rūpes. Visi pansijas cilvēki ir pateicīgi par tik skaistām dāvanām. Paldies katram par iesaistīšanos un rūpēm! Paldies par cilvēcību un sirsnību!

Lai Jaunais Pūķa gads ienes katrās mājās vairāk miera, vairāk krāsu un daudz mīlestības!

Līga Kūliņa

Interešu izglītības programma “Es – uzņēmējs!” Naujenes pamatskolā