Ziemassvētki Naujenes pamatskolā

Izglītība

Pirms iededz sveci egles zarā,
Dedz svētku liesmu sirdī savā,
Ar piedošanu, sapratni, 
Ar mīlestības dzirksteli
Un tici - tas ir Tavā varā
Nest gaismu, kā to sveces dara....

Kā jau katrā skolā, arī pie mums – Naujenes pamatskolā – decembris ir ļoti darbīgs mēnesis. Skolēni steidz nopelnīt pēdējās labās atzīmes, rotā skolu svētkiem, gatavo priekšnesumus. Ziemassvētki taču ir laiks, kad izvērtējam, kas padarīts kārtējā mācību gada pirmajā semestrī.

Skolotājiem šajā laikā arī darba “pilnas rokas”, taču visas pūles kompensē svētkos gūtā pozitīvā enerģija, ko izstaro bērnu smaidīgās sejas un mirdzošās acis!

Naujenes pamatskolā 1. semestra noslēgumu un ilgi gaidīto ziemas brīvdienu pienākšanu svinēja 23. decembrī. Ziemassvētku koncertā skatītājus iepriecināja gan mūzikas skolotāja Inna KRALIKA, sākumskolas kora (sk.I.Kralika) un vokālo ansambļu ”Spurgaliņas” un “Ķipariņi” skanīgās dziesmas, gan skolas dejotāju (sk. I.Vīča) raitais dejas solis.

Svētku burvību ļoti vēlējās izjaukt vilks Pelēcis un lapsa Rudaste. Taču redzot, ka tas neizdosies, kopā ar skolēniem  minēja mīklas un atraktīvi pavadīja laiku. Savas ciemošanās noslēgumā skolēniem dalīja saldumu paciņas, kuras bija jānopelna ar priekšnesumu. Šajā pasākumā tika godināti arī konkursa "Vienlīdzība", ko rīkoja Labklājības ministrija, dalībnieki. Savukārt 1. klases skolēni saņēma īpašu sūtījumu – Ziemassvētku vecīša vēstuli.

Šajā gadā padarīts daudz un labi. Vēl lielāka uzcītība būs vajadzīga arī turpmāk. Bet tagad – lai notiek brīnums, lai piepildīts un interesants brīvlaiks, lai ikvienā mājā ienāk svētku prieks!

Alita Kokina, Naujenes pamatsk. skolotāja

Naujenes pamatskolā turpinās “Bērnu žūrijas” lasījumi