Ziema mākslinieces Jeļenas Požarskas redzējumā

Kultūra

Maļinovas pagasta saieta namā līdz 28. februārim skatāma Jeļenas Požarskas ziemas mākslas darbu izstāde. Eļļas krāsu tehnikā gleznotas ainavas.

Īsa informācija par autoru: dzimusi 1984. gada 6. martā. Mācījās Salienas vidusskolā. Pēc vidusskolas beigšanas mācījās Daugavpils Universitātē. Vairākus gadus dzīvoja Londonā, kur mācījās koledžā. Daudz ir ceļojusi pa ārvalstīm – Krieviju, Franciju, Itāliju, Grieķiju, Skotiju, Igauniju, Lietuvu, ASV. Jeļenai ir divi jaki bērni – Darja un Andrejs.

"Iedvesmu smeļu skaistumā visapkārt: daba, māksla, laimīgi un priecīgi cilvēki, pozitīvas emocijas. Tieši to vēlos attēlot gleznās. Tagad jebkurā brīvā laikā ņemu krāsas, otas un nodarbojos ar mīļāko nodarbi," teic māksliniece.

Lielā Talka izsludina konkursu "Zaļais, kur esi?!"