XIV Baltijas valstu veterānu čempionāts galda tenisā

AKTUĀLI

27.-28. maijā Preiļos norisinājās XIV Baltijas valstu veterānu čempionāts galda tenisā, pulcējot 150 dalībniekus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Sacensības notika sieviešu un vīriešu vienspēlēs, kā arī sieviešu un vīriešu dubultspēlēs.

Daugavpils novadu pārstāvēja četri galda tenisisti – Vera Gortajute, Juris Šmagra, Vitālijs Skribiņš un Jānis Matisons.

Vera Gortajute individuālajā vienspēlē, cīnoties pret igaunieti, ieguva godpilno 3.vietu. Dubultspēlēs V.Gortajute pārī ar lietuvieti Sņeginu Dubrovieni arī izcīnīja bronzu. 3.vietu ieņēma arī dubultspēlē Juris Šmagra ar Uģi Plikgalvi.

Gandarījuma turnīrā Jānis Matisons ieņēma 2.vietu, savukārt Vitālijs Skribiņš – 3.vietu.

Jāatzīmē, ka šovasar Vera Gortajute piedalīsies arī Lietuvas galda tenisa čempionātā 10.-12.jūnijā Prienai pilsētā un Vispasaules lietuviešu čempionātā 27.-31.jūnijā Viļņā, kurā sportiste ir uzaicināta piedalīties, jo pēc tautības ir lietuviete.

 

Naujenes Novadpētniecības muzejā atklāta vecticībnieku dzimtām veltīta izstāde