Volejbola turnīrā “Latgales kauss 2018” uzvarēja Līksna un komanda “Polessye” (Baltkrievija)

AKTUĀLI

Špoģu vidusskolas sporta zālē noritēja starptautisks volejbola turnīrs “Latgales kauss 2018”. Turnīru organizēja Līksnas pagasta pārvalde, sporta darba organizatora Alda Rokjāna vadībā, kā arī volejbola entuziaste Jevgeņija Dedele.

Turnīrā piedalījās sešas sieviešu un piecas vīriešu komandas.  Vīriešu komandas izspēlēja apļa turnīru, pēc kuru izspēles noskaidrojās turnīra uzvarētāji un pārējo vietu ieguvēji. Vīriešu konkurencē 1. vietā ierindojās komanda “Polessye” (Baltkrievija), 2. vietā Līksna, 3. vietā – Madona, 4. vietā – Preiļi un  5.vietā – Grodno (Baltkrievija).

Sieviešu komandas tika sadalītas divās apakšgrupās – pirmajā apakšgrupā spēlēja “Arniks”, Polocka (Baltkrievija) un Preiļi, otrajā apakšgrupā – Līksna, Vitebska (Baltkrievija) un Malta. Pēc apakšgrupu turnīra notika play-off spēles, kur spēļu uzvarētāji devās tālāk uz finālspēlēm. Rezultātā, godpilno 3. vietu ieguva Polocka, kas ar rezultātu 2:0 pārspēja “Arniks”. Par turnīra kausu un 1. vietu cīnījās Līksna pret Vitebsku, finālspēlē Līksnas komandai pierādot savu pārspēku un meistarību.

Turnīra noslēgumā notika komandu apbalvošana. Kausus pasniedza Daugavpils novada domes deputāts, Špoģu vidusskolas direktors Jānis Belkovskis.

Daugavpils novada domes Sporta nodaļas vadītājs Gunārs Kucins izsaka pateicību Līksnas pagasta pārvaldes vadītājai Birutai Ozoliņai, sporta darba organizatoram Aldim Rokjānam un volejbola entuziastei Jevgeņijai Dedelei par augsto sacensību organizatorisko līmeni.

FOTOGALERIJA

Pieņemts Daugavpils novada pašvaldības budžets 2018. gadam