Vokālo ansambļu konkursa Latgales reģiona skatē novadu pārstāvēja trīs kolektīvi

AKTUĀLI

10. martā Ilūkstes kultūras centrā norisinājās Latvijas vokālo ansambļu 2018. gada konkursa Latgales reģiona skate, kur Daugavpils novadu pārstāvēja trīs vokālie ansambļi. Kopskaitā piedalījās 28 vokālie ansambļi. No tiem viens senioru vokālais ansamblis, pieci jauktie vokālie ansambļi, četri vīru vokālie ansambļi un astoņpadsmit sieviešu vokālie ansambļi.

Daugavpils novada Kultūras centra “Vārpa” jauktais vokālais ansamblis “Stage on” (vad. T.Vucāne) ieguva II pakāpi ar 36.83 punktiem, Kultūras centra “Vārpa” sieviešu vokālajam ansamblim “Stage on” (vad. T.Vucāne) II pakāpe ar 38.00 punktiem, savukārt Višķu pagasta Sabiedriskā centra vīru vokālais ansamblis “Mōls” (vad. M.Bicāne) nopelnīja godpilno I pakāpi ar 40.67 punktiem.

Jāatzīmē, ka konkursā augstāko pakāpi saņēma tikai viens kolektīvs (kategorijā Jauktie vokālie ansambļi) - Rēzeknes novada KN vokālais ansamblis "SKONAI".

Ar rezultātiem var iepazīties šeit -  http://www.lnkc.gov.lv/Uploads/2018/03/12/1520847843_7701.pdf

Foto - Ilūkstes novada Kultūras centra arhīvs

Izsole dzīvokļa īpašumam