Vismīļākās Ziemassvētku dāvanas no Augšdaugavas novada uzņēmējiem

AKTUĀLI

Daudzviet jau virmo svētku atmosfēra pilnā sparā. Katrs vēlas iepriecināt savus mīļos, tuviniekus, draugus, kolēģus ar labu vārdu, labu darbu, smaidu, sirsnību un, protams, kādu jauku dāvanu.

Augšdaugavas novadā ir ļoti talantīgi amatnieki, mājražotāji, tūrisma nozares uzņēmēji, kuri piedāvā oriģinālas un sirsnīgas dāvanas. Ir iespēja iegādāties gan dažādus lauku gardumus, vīnus, konditorejas izstrādājumus, suvenīrus, roku darba pinumus, adījumus, dažādas dāvanu kartes, lavandas izstrādājumus.

“Lavandas sēta” Laucesas pagastā nodarbojas ar suvenīru un dāvanu izgatavošanu savām rokām, izmantojot vietējos produktus. Tiek piedāvāts plašs sortiments aromātisko lavandas maisiņu un miega spilventiņu, kuri iepriecinās ar patīkamu aromātu istabā, skapī vai automašīnā. Pieejami jau gatavi, skaisti iesaiņoti dāvanu komplekti
Kontaktinformācija: +371 29 337 899, saldas.davanas.latvija@gmail.com, www.facebook.com/lavandas.seta

Brendija ražotne “Kazanova Moonshine” brendija ražošanā liek lietā no sentēviem aizgūto dzēriena recepti, apvienojot tradīcijas un jaunākās tehnoloģijas vienā veselā. Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais, mūsdienu izpildījumā. Brendija ražošana ir īsta māksla, kura ietver sevī ne tikai tehnoloģisko procesu ievērošanu un pārzināšanu, bet arī fantāziju un jaunu garšu eksperimentus. Uzņēmuma pievienotā vērtība ir pašu izaudzētu ābolu, ogu, riekstu, garšaugu un medus izmantošana brendija ražošanā.
Kontaktinformācija: +371 25411240, kazanovamoonshine@gmail.com, www.kazanova.lv

Inas Vaikules darbnīcā “Pītenis” Naujenes pagastā var iegādāties daudzveidīgus un kvalitatīvus pītos izstrādājumus, traukus, suvenīrus no kārklu klūgām un sloksnītēm, no ekoloģiski tīra materiāla. Māksliniece piedāvā arī plašu rokām adītu zeķu sortimentu. Līdzās latviešu etnogrāfiskajos adījumos darinātām zeķēm “Pītenis” piedāvā mūsdienīgus dizainus un jaunākās modes tendences – mežģiņadījuma zeķes.
Kontaktinformācija: +371 29358096, inavaikule@inbox.lv, www.facebook.com/pitenis.lv, www.pitenis.mozello.lv.

Osvalds Skromāns nodarbojas ar klūgu pīšanu jau vairāk kā 20 gadus un piedāvā ideālas dāvanas tiem, kuriem patīk īsts roku darbs no dabīgiem un ekoloģiski tīriem materiāliem. Šie izstrādājumi labi iederas jebkurā mājā vai dzīvoklī, un tiem ir dažādas pielietojuma iespējas. Kontaktinformācija: +371 29 673 725, osvalds28@inbox.lv.

Viktors Petaško “Viksdeko” Sventes pagastā izgatavo ļoti skaistus un ekskluzīvus rotājumus un dekorus no putuplasta. Pamatprodukti ir Jaungada rotājumi, sagataves vaļaspriekam, burti, cipari, galda spēles, dekoratīvo formu izgatavošana svinīgiem pasākumiem u.c.
Kontaktinformācija: +371 28228788, viks.deko@gmail.com, www.viksdeko.lv.

Uzņēmuma “Riga BBQ” sagatavotās svētku dāvanas ir iesaiņotas, gatavas iepriecināt katru gardēdi ar mutē kūstošām kūpinātām cūkgaļas un liellopa gaļas ribiņām un ne tikai. Gaļa tiek rūpīgi gatavota, marinēta un kūpināta Augšdaugavas novadā pēc īpašām receptēm un tehnoloģijām. Kontaktinformācija: +371 29 561 991, rigabbqribs@gmail.comwww.facebook.com/rigabbqribs

Bebrenē Alpaku audzētavas “Alpaku sala” veikaliņā “Dzīparu skapis” var iegādāties fantastiski mīkstus, siltus, maigus adījumus no alpaku vilniņas. Ir pieejamas arī dāvanu kartes.
Kontaktinformācija: www.alpakusala.com,+37129555547, alpakusala@gmail.com,
www.facebook.com/alpakusala.

Kokaudzētava “Sēlija” Laucesas pagastā piedāvā Šmakovkas (latgaliešu tradicionālais stiprais alkoholiskais dzēriens), dažādu ogu un augļu vīnu, kā arī sulu iegādi. Ir pieejama arī produkcijas piegāde. Kontaktinformācija: +37129456474, +37129678562, selijasdarzi@inbox.lv, www.selijasdarzi.lv.

Darbnīca “Urtawood” Pilskalnes pagastā piedāvā mūsdienīga dizaina kvalitatīvus koka izstrādājumus. Kontaktinformācija: +371 22 491 518, www.arwoodworks.business.site

Sventes muiža piedāvā pārsteigt savus mīļos ar dāvanu karti, kuras īpašnieki varēs ļauties garšas un īpašu mirkļu sajūtu baudījumam.
Kontaktinformācija: +371 28 445 541, info@sventehotel.lv

Kempings Daugavas lokos piedāvā iegādāties dāvanu kartes un uzdāvināt saviem mīļajiem emocijas, kuras viņi saņems atpūšoties kempingā, aktīvi pavadot laiku, laivojot, braucot ar elektrovelosipēdu vai baudot pirts rituālu. Kontaktinformācija: +37124662655,  www.facebook.com/Daugavaslokoswww.daugavaslokos.lv

Ja kādu Augšdaugavas novada uzņēmēju, kurš piedāvā interesantas dāvanas svētkiem neesam iekļāvuši sarakstā, droši raksti uz: turisms@augsdaugavasnovads.lv

Informāciju apkopoja:

Augšdaugavas novada pašvaldības aģentūra “TAKA”

Ar “Skolas somu” uz “Spreideiti”!