Tikšanās Valentīndienas noskaņās

Pagastu un pilsētu ziņas

Naujenes sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības centra aktīvie seniori 13. februārī ciemojās Višķu sociālās aprūpes centrā. Tikšanās noritēja Valentīndienas ieskaņā, ko visā pasaulē atzīmē 14. februārī. Visi kopā izgatavoja svētku atklātnes, kurās attēlota mīlestības simbolika. Nepiespiestā atmosfērā senioriem bija iespēja ne tikai pagatavot apsveikuma kartiņas, bet arī atcerēties romantiskos dzīves mirkļus, stāstīt jaukus stāstus par savām otrajām pusītēm. Bija ļoti mājīga un nepiespiesta atmosfēra, seniori un aprūpes centra klienti cits citam dāvāja smaidus, labus vēlējumus. Tikšanās noslēdzām ar jauku atziņu, ka mums vajadzētu būt tikpat izpalīdzīgiem, draudzīgiem un laipniem citam pret citu ne tikai svētku dienās, bet arī ikdienā.

Augšdaugavas novada Sociālā dienesta sociālā darbiniece Svetlana Zinkeviča

TAKA jau 10 gadus attīsta tūrismu novadā