Višķu pagastā tika izglābti Ziemassvētki

AKTUĀLI

Esam pieraduši, ka Ziemassvētkos visi bērni saņem dāvanas no Ziemassvētku vecīša. Taču šogad svētkus apdraudēja lielas briesmas, tāpēc ka Ziemassvētku vecītim bija uznākusi „bēdiņa”, jo daudzi bērni arvien vairāk laika pavada spēlējot datorspēlītes, mazāk tiekas ar draugiem, fantazē un netic brīnumiem.

Ziemassvētku vecītis vērsās pēc palīdzības pie labākās problēmu risinātājas - Raganas. Kopā ar Višķu pagasta bērniem, Ragana, Kaķis, Sniegavīrs, Ziemeļbriedis Rūdolfs un Sniegpārsliņas ar dažādu aktivitāšu un spēļu palīdzību spēja palīdzēt Ziemassvētku vecītim padzīt bēdiņu un atgūt svētku noskaņu. Noslēgumā bērni saņēma saldu dāvanu no Vecīša, lai viņu mājās bēdiņa nekad neatnāktu!

Lielu paldies sakām visiem jauniešiem, kuri spēja padarīt šos Ziemassvētkus neaizmirstamus!

FOTOGALERIJA Anna Sintija Ivanova Višķu pagasta Sabiedriskā centra vadītāja Foto: Ilma Kupcova  

Ar īpašu piemiņas dāvanu tiks sveikti 2018. gadā dzimušie bērni