Ar īpašu piemiņas dāvanu tiks sveikti 2018. gadā dzimušie bērni

AKTUĀLI

Jaunajā, 2018. gadā, ikviens jaundzimušais, kas tiks reģistrēts Daugavpils novada Dzimtsarakstu nodaļā, saņems īpašu, Latvijas valsts simtgadei veltītu dāvanu komplektu. Daugavpils novada dome ir sniegusi atbalstu biedrības „Nigestes amatniecības nams” projekta „Simtgades bērni” īstenošanai.

Latvijas valsts 100. dzimšanas dienas gadā ar īpašu dāvanu komplektu – sudraba monētas tipa medaļu jeb sudraba vērdiņu ozolkoka kastītē, kam pievienota apsveikuma vēstule un vēlējumi no pašvaldībām, kas atbalstījušas projekta īstenošanu, tiks sveikti visi 2018. gadā pasaulē nākušie Latvijas bērni. Pēc projekta autoru aplēsēm, šogad varētu būt aptuveni 22 000 jaundzimušo.

Atbalstot projekta ideju, kā arī ņemot vērā dzimstības rādītājus Daugavpils novadā, pašvaldība atbalstīja 160 dāvanu komplektu finansēšanu. Daugavpils novadā dzimušo bērnu vecākiem dāvanu komplektus izsniegs Dzimtsarakstu nodaļā.

Ar projekta „Simtgades bērni” aktivitātēm tiks pievērsta uzmanība Latvijas ģimenēm un patriotisma veicināšanai.

Noslēdzies konkurss "Naujenes eņģeļu pasakas"