Vingro Latvija, vingro Randene

Izglītība

26. aprīlī Randenes pamatskolā norisinājās Olimpiskā diena. Kā zināms, tad šogad 26. aprīlis Latvijā bija izsludināts par Olimpisko dienu. Arī Randenes pamatskolā tā notika un sākās ar pieslēgšanos Olimpiskajai stundai, kuru vadīja mūziķis Jānis Pētersons no grupas “Citi zēni”.

Randenes pamatskolas skolēni bija starp tiem 150 000 dalībniekiem, kas reģistrējās Olimpiskajai dienai, un kuri izpildīja kustību vingrojumu kompleksu, ko speciāli izstrādāja treneri Dinārs Zāģers un Monta Lībeka-Vilgerte.

Visiem dalībniekiem tiešsaistē bija iespējams ieraudzīt bijušo Latvijas Hokeja izlases  kapteini un Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa ieguvēju Sandi Ozoliņu, kurš dalījās savā pieredzē un spilgtākajos karjeras momentos.

Olimpisko dienu atbalsta Starptautiskā Olimpiskā komiteja, sākot ar 1987. gadu. Latvijā šo dienu atzīmē kopš 1992. gada. Olimpiskā diena ir vienīgais vispasaules pasākums, ko ik gadu organizē Olimpiskā kustība, lai popularizētu olimpiskās vērtības – izcilību, draudzību, cieņu.

Mēs ejam, kustamies un darām…