Vīgantu iedzīvotāji demonstrēja savas adītās zeķes

Kultūra

2023. gada noslēgumā - 29. decembrī Višķu pagasta Vīgantu ciema Silavišķu bibliotēkā notika brīnišķīgs pasākums "Brīnumu zeķītes Ziemassvētku logā". Tajā savus skaistos un ziemīgi siltos zeķu pārus demonstrēja vietējie iedzīvotāji, kuru rokdarbi guva lielu skatītāju atsaucību. Savukārt, Vīgantu ciema iedzīvotāja Diāna Bramane lasīja savus sacerētos dzejoļus!

Pasākumā piedalījās Dubnas pagasta folkloras kopa “Аtzola” (vad. Marija Umbraško), kas iepriecināja Vīgantu un Silavišķu puses ļaudis ar skaistām dziesmām, rotaļām un mīklām.

Visi pasākuma dalībnieki cienājās ar garšīgu zupu, ko no AS ”Latgales bekons” (vad. Anna Tenisa) produkcijas pagatavoja Janīna Krasiņa.

Jānis Strods, Višķu bibliotēkas vadītājs

Līdz 10. februārim liedz medības pierobežas joslā