Vieglatlētiem veiksmīgs ziemas sezonas sākums

AKTUĀLI

Lieliski vieglatlētikas sezonu telpās uzsāka Daugavpils novada sporta skolas treneru Janas un Dmitrija Hadakovu audzēkņi.

2017.gada 8.-9.decembrī Klaipēdā notika plašas starptautiskās ziemas telpu sezonas ievadsacensības "Manēžas kauss". Sacensībās startēja  sportisti no Lietuvas, Krievijas (Kaļiņingradas apgabals) un Latvijas, kura šogad Klaipēdā bija neierasti plaši pārstāvēta – Ventspils, Rīga, Tukums, Jēkabpils, Saldus, Liepāja, Līvāni  un arī Daugavpils novads. Mūsu sporta skolas audzēkņi izcīnīja 4 zelta un 2 bronzas medaļas. 2 zelta medaļas Edvīna Hadakova kontā, kurš beidzot pārvarēja tāllēkšanā 6metru robežu, personiskais rekords ar rezultātu 6m 55cm un pirmā vieta. Vēl Edvīnam personiskais rekords un 1.vieta trīssoļlēkšanā (14m 07 cm). Naujenietei Olgai Ignatjevai trīssoļlēkšanā 1.vieta ar rezultātu 11m 41cm. Arī kalupietis Mareks Meženiks uzvarēja ar personisko rekordu 2000m skrējienā - 6:09,22. Viktorija Jevdokimova 600m skrējienā sīvā cīņā izcīnīja 3.vietu ar rezultātu 1:43,30. Anastasija Karnilova 2000m skrējienā ieņēma 3.vietu ar personisko rekordu 7:53,68.

Paziņojums par publisko apspriešanu Naujenē