Veiksmīgi uzsākta jaunā Optibet čempionāta sezona

AKTUĀLI

Ir uzsākta 2022.-2023. gada sezona Latvijas Optibet čempionāta Nacionālajā volejbola līgā. Arī šogad turnīrā piedalās Augšdaugavas novada volejbola klubs “Augšdaugava”. Mūsu komanda pirmo spēli aizvadīja 9. oktobrī Jelgavā, mērojoties spēkiem ar  VK “Jelgava”. Diemžēl tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 0:3. 16. oktobrī aizvadīta pirmā mājas spēle, kurā tika uzņemti viesi no Kurzemes VK “Ventspils”. Aizraujošā un spraigā cīņā uzvaru guva Augšdaugavas komanda ar rezultātu 3:2.

Nākamā spēle notiks 29. oktobrī, kad tiks uzņemts VK “Vecumnieki”.

Gan iepriekšējos gados, gan pašlaik volejbola kluba “Augšdaugava” galvenais treneris ir Edgars Savickis. Šajā sezonā Aldis Rokjāns debitēja kā trenera palīgs.

Latgales jaunieši! Aicinām pieteikties izzinošam pasākumam!