Veiksmīgi aizritējusi Jauniešu diena Līksnas pagastā

Jaunatnei

28. jūlijā Līksnas pagasta jaunieši svinēja Jauniešu dienu, uz kuru ieradās jaunieši no 5 pagastiem - Biķernieku, Dubnas, Salienas, Vaboles un Višķiem, kā arī Vārkavas novada jaunieši.

Jauniešu dienas programma bija sadalīta divos cēlienos:

No plkst. 17:00 Bijušās Līksnas pamatskolas sporta laukumā notika dažādas sporta aktivitātes. Komandas sporta veidi - minifutbols, strītbols, tautas bumba. Notika arī individuālās stafetes –“Jautrais spainītis”, “Seši kvadrāti”, “Grab- skani”, “Resnais šķīvītis”. Katrā sporta veidā vai stafetē pirmo 3 vietu ieguvēji tika apbalvoti ar kausiem vai medaļām.

No plkst. 20:00 notika Daugavpils novada jauniešu muzikālais koncerts “Līksna, uzdod toni!”. Koncertā piedalījās Ambeļu pagasta jauniete Karīna Mogiša, Biķernieku pagasta jaunatnes lietu speciāliste Olga Pankova,  Vokālā ansambļa “Stage On” solistes Ulrika Graudiņa un Valērija Soņina, kā arī ar dziesmām priecēja Līga Vaidere un Sintija Giptere . Noslēdzoties muzikālajam pasākumam, notika diskotēka kopā ar Dj Gati un Dj Bloody Gro.

Pateicību izsakām visiem Daugavpils novada pagastiem, solistiem.

Sakām milzīgu paldies visiem brīvprātīgajiem Līksnas pagasta jauniešiem par palīdzību pasākuma organizēšanā!

FOTOGALERIJA

Mārtiņš Pabērzs
Līksnas pagasta jaunietis

 

Viesu māja "Rudzupuķes" - pirmais Latgales kulinārā mantojuma tīkla uzņēmums Daugavpils novadā