Vecgadu bērni Maļinovā pavadīja ar pasaku varoņiem

AKTUĀLI

Neilgi pirms Jaungada svētkiem, 28. decembrī, Maļinovas pagasta Saieta namā pulcējās bērni uz pasākumu  „Ziemassvētku  pasaka”. Pagasta bērni atnāca satikties ar pasaku pasaules iedzīvotājiem – Sniegbaltīti un Salaveci, kā arī ar iemīļotajiem multiplikācijas varoņiem, ar fiksikiem Simku, Noliku un Barboskinu. Pasākuma laikā bērni tika iesaistīti rotaļās un dejās Sniegbaltītes un Barboskina vadībā. Mazie prinči un princeses ar lielu prieku piedalījās dažādās rotaļās. Ar sajūsmu tika sagaidīts galvenais pasākuma varonis – Salavecis, kurš sarīkoja bērniem vairākus konkursus. Pasākuma beigās Salavecis uzdāvināja katram saldumu paciņu. Par oriģinālajiem kostīmiem bērniem arī tika pa pārsteigumam. Neskatoties uz vēju aiz log, Sniegbaltītei, Salavecim, Barboskinam  un fiksiku komandai izdevās uzdāvināt bērniem ziemas un svētku sajūtu.

Cerams, ka skaistie kopā būšanas mirkļi un pozitīvas emocijas paliks bērnu atmiņās kā gaišākie mirkļi no 2018. gada.

Informāciju sagatavojusi:
Saieta nama vadītāja Jeļena Vasiļjeva

Apstiprināta pašvaldības aģentūras „TAKA” attīstības stratēģija 2018.-2020. gadam