Vecgada pavadīšana Sventē

Kultūra

Gadu no gada Sventes pagasta iedzīvotāji un ciemiņi ir raduši dažas stundas pirms Jaunā gada pienākšanas sanākt kopā Sventes Tautas namā, lai pavadītu veco gadu un sagaidītu jauno. Tā tas notika arī šogad  - 31. decembra vakarā Tautas nama zāli piepildīja jautras čalas, satikšanās prieks un novēlējumi Jaunajā gadā.

Visus sagaidīja Ziemassvētku vecītis, apsveicinoties un izdalot loterijas biļetes. Vecgada pavadīšanas pasākumā skanēja sirsnīgas un jautras dziesmas Ingas Mukānes un Sintijas Ģipteres izpildījumā, tika minētas filmas, kurās galveno lomu spēlē jaunā gada simbols – pūķis –,  izlozētas veiksmīgās loterijas biļetes (starp citu, balvas saņēma visi J). Pasākuma pārsteigums – pagasta organizāciju, kolektīvu un iedzīvotāju sagatavoto un iepriekš iesūtīto video apsveikumu atskaņošana. Jo vairāk vēlējumu, jo vairāk to piepildījumu!

Lai laimīgs 2024.gads!

Viktors Petaško, Sventes pagasta Tautas nama vadītājs

Špoģu vidusskolas skolēni piedalās nodarbībā “Zinātnes un mākslas krustpunkti”