Vasaras saulgrieži Maļinovā

Kultūra

Vasaras saulgrieži ir īpašs laiks, kad cilvēki un daba saplūst vienotā veselumā, kad dabā viss ir spēcinošas enerģijas un dzīvības piepildīts. Pirms Līgo svētkiem un Jāņiem, 22.jūnijā vakarā, Maļinovas pagastā notika ielīgošanas pasākums, kurā piedalījās pagasta saieta nama amatiermākslas kolektīvi. Īpaši skatītājus sajūsmināja Daugavpils viesu mākslinieciskais priekšnesums ar jestrām čigānu dziesmām un dejām.

Pasākuma laikā tradicionāli ar ozollapu vainagu tika godināti uz pasākumu atnākušie Jāņi un Līgas, kā arī visiem apmeklētājiem bija iespēja piedalīties svētku loterijā. Zaļumballē ar  “Dvinskas muzikantiem” pagasta iedzīvotāji un viesi varēja griezt danci līdz rīta ausmai.

Maļinovas pagasta pārvalde pateicās pašdarbības kolektīvu dalībniekiem un to vadītājām par ieguldīto darbu pasākuma tapšanā.

Jeļena Vasiļjeva
Maļinovas saieta nama vadītāja

 

6 medaļas Latvijas čempionātā vieglatlētikā U-18 vecuma grupā