6 medaļas Latvijas čempionātā vieglatlētikā U-18 vecuma grupā

AKTUĀLI

21.-22. jūnijā Saldū notika Latvijas čempionāts U-18 vecuma grupā vieglatlētikā. Veiksmīgi gada vienas no svarīgākajām sacensībām aizvadīja Daugavpils novada sporta skolas treneru Janas un Dmitrija Hadakovu audzēkņi, kuri izcīnīja 6 medaļas.

2 medaļas izcīnīja kalupietis Mareks Meženiks, kurš 1500m skrējienā ieguva 3.vietu ar rezultātu 4:18,33 un 3000m skrējienā 2.vietu ar rezultātu 9:41,02.

Medumietis Ēriks Gusevs izcīnīja 2.vietu trīssoļlēkšanā ar lielisku rezultātu 13.64m. Veiksmīgs sporta skolas audzēknēm bija 3000m skrējiens, kur Anastasija Karņilova bija 2.vietā ar rezultātu 2:12,15, bet Diāna Nedvedje (Višķi) trešā -12.51,82, tāpat Olga Ignatjeva (Naujene) trīssoļlēkšanā 3.vietā  – 11.62m.

Kaut arī šoreiz neviens mūsējais neuzvarēja, pateicoties šim startam un rezultātiem citās sacensībās, Latvijas izlases sastāvā iekļauti uzreiz četri treneru Hadakovu audzēkņi.

Pirmo reizi kāds no novada sportistiem izpildīja normatīvu (12.00m) startam Eiropas U-18 čempionātā. To iespēja naujeniete Olga Ignatjeva sacensībās Šauļos, aizlecot 12.25m un līdz ar to tiekot iekļautai Latvijas izlasē startam Eiropas čempionātā, kurš notiks no 5. līdz 8. jūlijam Ungārijā. Viņai un viņas treneriem tas ir augstākais sasniegums karjerā. Savukārt Ēriks Gusevs, Mareks Meženiks un Anastasija Karņilova zem Latvijas karoga startēs Baltijas valstu sacensībās Viru (Igaunija) 2.augustā.

 Veiksmi startos!

Informāciju sagatavojis:
Jānis Skrinda
Daugavpils novada Sporta skolas direktors

Starptautiski panākumi jaunajiem novada vieglatlētiem