Starptautiski panākumi jaunajiem novada vieglatlētiem

AKTUĀLI

11. jūnijā Jelgavā notika Baltijas valstu bērnu festivāls vieglatlētikā. Festivālā piedalījās arī Daugavpils novada sporta skolas sportisti, kuri trenējas pie treneriem Janas un Dmitrija Hadakoviem. Labus rezultātus parādīja Līga Ozoļiņa (Maļinovas pagasts) 300m skrējienā ar rezultātu 48,84sek, iegūstot 3.vietu, Ludmila Fadina 60m barjerskrējienā ar rezultātu 11,02 sek bija otrā.

Tomēr augstvērtīgāko rezultātu uzrādīja 2007.gadā dzimusī Alisa Gerasimova, kura uzvarēja 60m skrējienā ar rezultātu 8.54sek. Uzvara deva Alisai iespēju startēt Starptautiskajās bērnu sacensībās Lovičā (Polijā) 21. jūnijā, kurā piedalījās 6 valstu izlases. Polijā viņa izcīnīja bronzas medaļu, zaudējot ungārietei un polietei. Tas jaunajai sportistei bija pirmais lielais panākums vieglatlētikā, lai pietiek pacietības un gribasspēka iet tālāk!

Informāciju sagatavojis:
Jānis Skrinda
Daugavpils novada Sporta skolas direktors

Operācija “Penseja” un citi Līgo piedzīvojumi Višķos