Vasaras lasīšanas programma “Zvirbulēna grāmatu grozs”

Kultūra

No jūnija līdz augustam Biķernieku pagasta bērni un jaunieši piedalījās vasaras lasīšanas programmā "Zvirbulēna grāmatu grozs".

Programmas mērķis ir veicināt lasītprasmi un interesi par grāmatām, vienot lasītājus un rosināt diskusijas par grāmatām. Par katru izlasīto grāmatu, dalībnieks saņēma uzlīmes. Visu vasaru lasītāji krāja uzlīmes, bet 28.augustā čaklākie saņēma balvas un pateicības: Anastasija Vasiļjeva, Aleksandra Vasiļjeva, Emilija Bambāne, Aļina Gerasimova, Anastasija Gorkina, Artjoms Sidorevičs, Aleksandra Bugrova un Martins Bistrovs.

 Pasākuma beigās  visi kopīgi spēlēja aizraujošas spēles.

 Paldies visiem mūsu foršajiem programmas dalībniekiem par kopā pavadīto laiku!

Veronika Andrejeva
Biķernieku pagasta bibliotēkas vadītāja

 

Eiropas Kultūras mantojuma dienas Līksnā un Ēģiptē