Vasara Skrudalienā paiet radošajās darbnīcās

AKTUĀLI

Vasaras laikā no 1. līdz 29. jūnijam katru ceturtdienu Skrudalienas pagasta bibliotēkā notika radošās darbnīcas. Darbnīcu tēmas un uzdevumi bija dažādi: mīklu minēšana, grāmatu apspriede, skaļa lasīšana, zīmējumu konkursi, iepazīšanās ar tautas svētku tradīcijām, iepazīšanās ar Margaritas Stārastes darbiem, piedalīšanās konkursos, vainagu pīšana, krustvārdu mīklu minēšana, darbs ar datora rīkiem, atklātņu un dāvanu veidošana un citas.

Darbnīcas laikā telpa bija rosības pilna, bērni ar prieku piedalījās radošajā procesā. Brīvprātīgie Diāna Rodčenko un Nadežda Baranovska palīdzēja bibliotēkas organizētajos pasākumos. Pat vecāki dažreiz strādāja kopā ar bērniem.

Īpaši bērniem patika veidot kādus rotājumus vai dāvanas, minēt mīklas, runāt par izlasītām grāmatām, spēlēt. Bija interesanti un sarežģīti pīt Jāņu vainagus, bet iemācījās visi. No 10. augusta radošās darbnīcās turpināsies. Katru ceturtdienu gaidīsim visus bērnus!

 

Meža un dārza dienās skaistināts novada vizuālais tēls