Vanda Kezika saņēma Latgales Plānošanas reģiona augstāko apbalvojumu

"Latgales diena 2022” norises laikā Latgales Plānošanas reģions īpaši sumināja cilvēku, kas savu mūžu nesavtīgi veltījuši Latgales attīstībai. 🤍Par ilggadēju, godprātīgu, pašaizliedzīgu un augsti profesionālu darbu Latgales labā ar Latgales Plānošanas reģiona augstāko apbalvojumu – atzinības rakstu “ Par mūža ieguldījumu” tika apbalvota Vanda Kezika.

Vanda Kezika bijusi 7. Saeimas deputāte, fizikas skolotāja, daudzus gadus veltījusi izglītības sistēmai. Vanda Kezika vairāk nekā piecdesmit gadus veltījusi Daugavpilij un Daugavpils novadam, strādājot dažādos amatos pašvaldības struktūrās. Ilgus gadus viņa strādājusi par izpilddirektori, vispirms Daugavpils novada domē, bet pēc tam Augšdaugavas novada domē.

Šo nozīmīgo apbalvojumu pasniedza bijušais Latvijas Valsts prezidents – Raimonds Vējonis, veltot Kezikas kundzei sirsnīgus vārdus: “Katrā mājā ir sava dvēsele, un Augšdaugavas novada pašvaldības dvēsele ir Vanda Kezika, kas saņem Latgales plānošanas reģiona augstāko apbalvojumu – atzinības rakstu “Par mūža ieguldījumu”. Lai kvalitatīvi veiktu savu darbu, darbu ir jāmīl, svarīgi lai šī mīlestība starotu ik uz soļa, kurš šis cilvēks parādās.”

Avots: Latgales plānošanas reģions

Maļinovas pagasta bibliotēka novembrī