Maļinovas pagasta bibliotēka novembrī

AKTUĀLI

No 1.novembra Maļinovas pagasta bibliotēkā skatāmas trīs interesantas izstādes. Ljubova Platatsis mūs priecē ar gleznu izstādi ‘’Pa dzimtās zemes takām’’. Gleznot uzsākusi 70 gados, jo ir laiks izbaudīt dzīvi un priecāties par katru jaunu dienu, kad esi pamodies no rīta, vari kustēties un skatīties uz brīnišķajiem dabas skatiem aiz loga, un ja vēl visu to vari atainot uz papīra. Vai tā nav laime? Pat par jaunu iegādātu mašīnu nav tik liels prieks, kā par uzgleznotu gleznu.

Višķu Dienas aprūpes centra personām ar īpašām vajadzībām radošo darbu izstāde “Krāsu virpulī”. Var redzēt dažādus darbiņus mozaīkas no krāsainas dzijas, filcētas vilnas cepures kuras izdekorētas košiem rakstiem, ziediem, burtiem. Katrs darbiņš ir interesants un oriģināls.

Trešā izstāde ir Tautas lietišķās mākslas studijas ‘’Klūga” vājredzīgo un neredzīgo klūgu pinumi. Darbiņi kas radīti no sirds un pierāda, ka “Mēs varam!”.

Bibliotēkā ir daudz jaunu interesantu grāmatu latviešu un krievu valodām dažādiem vecumiem un gaumēm. Sadarbībā ar Latvijas Neredzīgo bibliotēku ir pieejamas grāmatas ar palielinātiem burtiem, kas ir viegli lasāmas cilvēkiem ar vājāku redzi. Brilles nav vajadzīgas!

 Bibliotēkā arī var aizpildīt energoresursu atbalsta pieteikumu apkurei līdz 30.novembrim.

Visi laipni gaidīti bibliotēkā!

Maļinovas pagasta bibliotēkas vadītāja E.Kokina

Valsts svētki Naujenē