Valsts svētki Naujenē

AKTUĀLI

Sagaidot Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienu, Naujenes Novadpētniecības muzeja kolektīvs aicina pavadīt laiku kopā – radīt kopības un svētku sajūtas sirdī.  17. novembra vakarā, no plkst. 16:00 līdz 19:00 būs iespēja par brīvu apskatīt Naujenes Novadpētniecības muzeja ekspozīcijas un izstādes: mākslas ekspozīciju “Latgales parīziete Valentīna Zeile”, dabas ekspozīciju “SirdsDaugava”, vēstures ekspozīciju „Poļu kultūras mantojums Daugavpils novadā”, izstādes “Rokdarbu tradīcijas Daugavas ielejas teritorijā”, “Vuocele, sīceņš, kerzine i cyti pynumi (vācele, sieks, grozs un citi pinumi)”, “Dzīve Višķu miestā”, “Dzimtas mantojums” un „Saruna”. Pirms vai pēc muzeja apmeklējuma ieplānojiet  laiku svētku pastaigai Juzefovas parkā. Svinam svētkus kopā!"

Svinēsim Lāčplēša dienu Sventē!