Valkas pilsētas teātra izrāde “Lācis” Kultūras centrā “Vārpa”

AKTUĀLI

29. martā plkst. 18. 00 Kultūras centrā “Vārpa” Valkas pilsētas teātris skatītājiem piedāvā iestudējumu pēc Antona Čehova viencēliena “Lācis” motīviem.

A.Čehova "Lācis" ir stāsts  par sievieti, kura pēc vīra nāves nolēmusi sevi aprakt četrās sienās, lai pierādītu savu uzticību un mīlestību, tomēr kādā dienā atraitnes vientulību iztrauce kāds bezkaunīgs svešinieks. Vai vin̦a saglabās savu uzticību,vai tomēr pakļa̦usies kaislībai? Mūsu iestudējuma pamatā ir stāsts par kaislīgu mīlas romānu, kas izceļās starp diviem svešiniekiem. Galvenie varoņi viens pret otru izrāda naidu, pēc tam mīlestību, un spēles noteikumi šajā lugā ir zināmi tikai viņiem. Tā nemanot veidojas stāsts par bezgalīgo nekonsekvenci. Kad vin̦a saka ''nē'', tas nenozīmē - nē. Kad vin̦š saka ''jā'', tas nenozīmē - jā.

Iestudējuma režisors un scenogrāfs – Aivars Ikšelis.

Lomās: Evgenia Kozlova, Vilis Daņilovs un Uģis Lācis

Izrāde latviešu un krievu valodās.

Ieejas maksa: EUR 2,50

Biļetes var iegādāties pirms izrādes uz vietas.

“Čaklās skudriņas” sāk rosīties pa jaunam