Vakcinācijas pret Covid-19 gaita Augšdaugavas novadā

AKTUĀLI

Augšdaugavas novada pašvaldības Sociālais dienests aktīvi iesaistās iedzīvotāju vakcinācijas pret Covid-19 procesa veicināšanā. Jau no pērnā gada regulāri tiek organizēta izbraukuma vakcinācija novada pagastos, lai sniegtu iespēju iedzīvotājiem saņemt vakcīnu savā dzīvesvietā.

Šodien, 22. oktobrī, plkst. 15.00 būs iespēja vakcinēties Vecsalienas un Salienas pagastā. Vakcinācija norisināsies Vecsalienas pagasta ēkā.

Nākamā tuvākā izbraukuma vakcinācija notiks 27. oktobrī:

– plkst. 10.00 Tabores pagastā, Tabores pagasta ēkā;

– plkst. 13.00, Medumu pagastā, Medumu pagasta ēkā;

Lūgums pierakstīties uz vakcināciju pie saviem sociālajiem darbiniekiem! Tas ir nepieciešams, lai zinātu vakcīnu devu skaitu.

Novada sociālais dienests sadarbībā ar ģimenes ārstiem uzrunā nevakcinētos iedzīvotājus un aicina izmantot šo iespēju. Nepieciešamības gadījumā tiek nodrošināts transports iedzīvotāju nogādāšanai uz vakcinācijas vietu.

Turpinās apgaismojuma projektu realizācija