Turpinās apgaismojuma projektu realizācija

AKTUĀLI

Šogad pašvaldība īsteno vairākus apgaismojuma projektus. Tie tiek īstenoti atbilstoši Investīciju plāna iecerēm uz 2021. gadu. Apgaismojumu plānots sakārtot Līksnā, Maļinovā, Kalupē, Biķerniekos, Randenē, savukārt Silenē Dīķu ielā nomainīja jau esošos apgaismojuma stabus. Tāpat jāmin, ka Silenē tika rekonstruēta Baznīcas iela, kuras garumā tika izveidots pilnīgi jauns apgaismojums.

Apgaismojuma izveides darbi vēl jūlija mēnesī noslēgušies Laucesas ciemā, savukārt Laucesas pagasta Maļutku ciemā tos plānots uzsākt novembrī. Laucesas pagasta apgaismojuma projektu summa ir ap 38 000 eiro.

Papildus, šogad notiek projektēšana apgaismojuma izbūvei Nīcgale ciemā, cerot, ka nākamgad varētu sākties būvdarbi.

Līksnā apgaismojuma izveidošanas darbi noslēdzās 21. oktobrī. Šajā ciemā jauno LED risinājumu izveidē ieguldīja 16 480 eiro (darbus veica: SIA ”EnergoUP”).

Maļinovā darbus plāno pabeigt līdz novembra beigām (ar kopējām izmaksām 49 777 eiro, būvnieks – SIA ”Ošukalns celtniecība”), Kalupē – līdz decembra otrajai pusei (darbu kopsumma – 120 933 eiro, būvdarbu veicējs – SIA “RIO”), atbilstoši parakstītajam līgumam, bet Biķerniekos jaunais LED apgaismojums būs līdz decembra sākumam, savukārt izmaksas – 95 252 eiro, būvdarbus veiks SIA ”Ošukalns celtniecība”.

Randenē ciema izgaismošanai plānots ieguldīt virs 35 000 eiro.

Apkopoja: Dainis Bitiņš

Pašapliecinājums un pārvietošanās ierobežojumi