Vaboles vidusskolā tiekas vecmāmiņas un vectētiņi

Izglītība

Saulainajā 31. marta pēcpusdienā, pēc vairāku gadu pārtraukuma, Vaboles vidusskolas vecmāmiņas tikās pasākumā “Vecmāmiņu pēcpusdiena”. Bet kur nu bez vectētiņiem! Arī viņi bija kopā ar vecmāmiņām, lai jauki pavadītu laiku un redzētu, cik talantīgi ir viņu mazbērni. Visiem bija iespēja noskatīties koncertu Lieldienu ieskaņās, ko bija sarīkojuši sākumskolas skolēni un skolotājas. Vecmāmiņas un vectētiņi, daloties savā dzīves pieredzē, mazbērniem stāstīja Lieldienu ticējumus. Tika minētas un izdziedātas dziesmas, izrotātas lieldienu olas. Pasākuma noslēgumā, iekarinot koka zaros skaisti sakrāsotās dekoratīvās papīra olas, vecmāmiņas un vectētiņi teica novēlējumus saviem mazbērniem un skolotājiem.

Inga Miezīte-Pučinska, 4. klases audzinātāja

Teātrī brīnumu gaidot!