Teātrī brīnumu gaidot!

Izglītība

Pēc divu gadu pārtraukuma, pateicoties "Latvijas skolas somai", Lāču pamatskolas 1.-3. klases skolēni 30.martā apmeklēja Daugavpils teātri.  Teātrī skolēni noskatījās izrādi latgaļu valodā "Spreideits".

Pirms doties uz teātri, sākumskolas skolēni kopā ar Lāču pamatskolas bibliotekāri Skaidrīti Kardeli iepazinās ar Annas Brigaderes lugu "Sprīdītis". Izglītojamie arī uzzināja, kādi ir teātra veidi un kādi noteikumi pastāv teātrī. Dienā, kad skolēni brauca uz teātri, visi sapucējas un, gaidot jaunas emocijas, devās uz teātri.

Teātra atmosfēra, mūsdienīga mūzika un dekorācijas, pazīstamie skolēniem varoņi,  brīnišķīga aktieru spēle, viegli saprotamā valoda atstājas uz mūsu skolēniem neaizmirstamu iespaidu. Izrādes laikā 1.-3.klases skolēni kopā ar Sprīdīti un lugas varoņiem smējās un baidījās, pārdzīvoja visus priecīgos un skumjos momentus. Vēl ilgi pēc izrādes viņi dalījās ar savām emocijām, kas viņiem patika un kas vairāk palika atmiņā.   Paldies Daugavpils teātra komandai  par iespēju nokļūt pasakā!

Jūlija Semjonova

Atvērto durvju diena IPĪV "Višķi"