Vaboles vidusskolā “Skolas nakts”

Izglītība

3.februārī Vaboles vidusskolas 5.-12.klašu skolēniem bija iespēja apmeklēt skolu ne tikai dienā, bet arī naktī. Skolēnu pašpārvalde rīkoja pasākumu "Skolas nakts". Tās ietvaros skolēniem bija iespēja piedalīties "Jautrajā erudītā", sasaldēšanās spēlē, "Jautrajās stafetēs", apgrieztajās paslēpēs ar lukturīšiem, parādīt savas zināšanas par mācību saturu un kultūras aktivitātēm Kahoot spēlēs, iesaistīties nakts diskotēkā, skatīties filmas uz klašu ekrāniem. Afišā norādītais naktsmiers gan nebija tik garš kā plānots. Daži vēl ceļoja starp skolas 1.un 2.stāvu arī 4.00 no rīta. Tāpēc celšanās sestdienas rītā plkst.7.30 uz rīta rosmi āra apstākļos dažiem bija īsts gribasspēka pierādījums.

Paldies skolēniem par atbildīgu piedalīšanos pasākumā, par prasmi sadarboties, priecāties, gūt labas emocijas, kā arī prasmi visu rūpīgi pēc sevis sakārtot. Paldies vecākiem par skolēnu atgādāšanu un aizgādāšanu mājās!

Ingrīda Litiņa, direktores vietniece

Kopā priecājāmies par pavasara tuvošanos!