Vaboles skolēni čībās un pidžamās uz skolu

Izglītība

Jā, jā, skolēni uz skolu varēja doties gan čībās, gan pidžamās, jo skolā notika Tematiskā nedēļa. Skolēnu pašpārvalde organizēja Čību dienu, Pidžamu dienu, Citādo somu dienu, Ačgārnās iešanas dienu. Pašpārvaldes dalībnieki veidoja afišas un reklamēja pasākumu visās klasēs, tāpēc bija liela atsaucība. Par piedalīšanos katrā tematiskajā dienā atraktīvākie dalībnieki saņēma pārsteiguma balviņas. Nedēļa noslēdzās ar diskotēku. Dažiem tas bija liels jaunums - kas tas ir? Covid-19 pandēmijas ierobežojumu dēļ skolēniem vairākus gadus bija liegta iespēja piedalīties pasākumos,  tāpēc jaukā nedēļa ar jautro noslēguma diskotēku bija labs skolēnu iesaistes un kopā būšanas baudījums.

Ingrīda Litiņa, direktores vietniece

Sadraudzības vakars Augšdaugavas novada jaunatnei "Tradīciju vakars"