Vaboles sākumskolēni svin Lieldienas

Izglītība

Ej ar Dievu, Lieladiena,
Mēs Tev skaisti vadīsim,
Nāc atkal citu gadu,
Mēs tev’ skaisti saņemsim.

Vaboles vidusskolas Mazās skolas skolēni un skolotāji pavadīja Lieldienas jautrā noskaņā. Lutināja gan siltā saule, gan atvēsināja dzestrais lietutiņš, taču tas netraucēja baudīt svētku prieku. Skolēniem bija jāparāda zināšanas mīklu minēšanā un tautasdziesmu veidošanā. Varēja izmēģināt lēkt kā zaķiem, nest olu karotē ar aizsietām acīm, pīt bizes no šallēm, mest tenisa bumbiņas traukā, kā arī priecāties par skaistajām oliņām, kuras izmantoja olu ripināšanas sacensībās. Skolēnos bija redzams prieks un sajūsma par pavadīto laiku, savukārt skolotāji juta gandarījumu par paveikto.

Zita Kizilova, 1.klases audzinātāja

Laucesas pamatskolas skolēni ceļo ar „Latvijas skolas somu”