Vaboles pamatskolas skolniece iegūst godalgotu vietu radošajā konkursā

AKTUĀLI

Vaboles pamatskolas skolniece Sofija Sokolova piedalījās skolēnu radošo darbu konkursā “Ikviena cilvēka cieņa digitālajā vidē” un kopā ar vizuālās mākslas pedagogu tika uzaicināta uz apbalvošanas ceremoniju. Ceremonija norisinājās 16. februārī Rīgā, Satversmes tiesā.

Sofija ieguva 2. vietu no 172 radošiem darbiem no visas Latvijas, kā arī Vaboles pamatskola un pedagoģe Viktorija Petkune saņēma pateicības par piedalīšanos konkursā, zināšanu ieguldījumu un atbalstu. Apbalvošanas ceremonijā balvu pasniedza Satversmes tiesas priekšsēdētājs Aldis Laviņš.

Brauciena ietvaros tika apmeklēts Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, apskatīti Latvijas slaveno gleznotāju oriģināldarbi, iegūtas jaunas zināšanas par mākslas vēsturi un kultūru.

Viktorija Petkune, vizuālās mākslas skolotāja

Nekustamo īpašumu izsole (27.03.)