Vaboles pamatskolas sākumskolēni ar “Skolas somu” “Gorā”

Izglītība

Vaboles pamatskolas sākumskolas klašu skolēni 14. novembrī apmeklēja Latgales vēstniecību GORS. Skolēniem bija unikāla iespēja ne tikai iepazīt GORA koncertzāles būvniecības nianses un arhitektūras risinājumus, lai skaņa un gaisma plūstu skatītājam, bet arī  iepazīt iespējas pielāgot zāli gan izrādes vajadzībām, gan stāvkoncertu vajadzībām, gan arī iepazīt darbinieku telpas un pat aizkulises un mākslinieku grimētavas. Ekskursijas laikā skolēniem tika uzdoti atraktīvi uzdevumi – gan atpazīt mūzikas instrumentus, gan atbildēt uz jautājumiem novērojot apkārtni. Ekskursijas noslēgumā skolēniem bija iespēja noskatīties latviešu filmu “Ēriks Akmenssirds”. Šī filma skolēniem rosināja pārdomas par ģimenes vērtībām un fantāzijas pasauli, par draudzību un drosmi. Gandarīti par redzēto un dzirdēto skolēni atgriezās mājās.

3.klases audzinātāja Inga Miezīte-Pučinska

Novada jaunie cīkstoņi ieņem godalgotas vietas starptautiskās sacensībās