Novada jaunie cīkstoņi ieņem godalgotas vietas starptautiskās sacensībās

AKTUĀLI

4. novembrī Rīgas Nacionālajā sporta manēžā notika 28. starptautiskās Krišjāņa Kundziņa kausa izcīņas sacensības brīvajā cīņā sievietēm un brīvajā cīņā. Augšdaugavas novadu šajās sacensības pārstāvēja vairāki ANSS audzēkņi, kas sasniedza ievērojamus rezultātus un ieguva godalgotās vietas. Sacensībās piedalījās cīkstoņi no Latvijas, kā arī viesi no Lietuvas, Ukrainas, Somijas, Igaunijas, Zviedrijas un Gruzijas.

Svara kategorijā (68kg) sudraba medaļu saņēma Roberts Baļčūns. Par trešās vietas ieguvējiem kļuva Ilia Šervašidze (48kg), Daniils Ivzāns (62kg),Sofija Jeļisejeva (50kg) un Milana Filatova (54kg).

Apsveicam sportistus un novēlām veiksmi turpmākajās sacensībās. Pateicamies arī treneriem par sportistu sagatavošanu.

Ziemassvētku eglītes iedegšana Ilzes ciemā