Vaboles pagasta senioru tikšanās

Pagastu un pilsētu ziņas

Oktobra izskaņā Vaboles pagasta seniori un cilvēki ar īpašām vajadzībām tikās kultūras namā pasākumā “Rudenī…” . Sirsnīgus  vārdus teica Vaboles pagasta pārvaldes vadītāja Aina Pabērza, sveicot pasākuma dalībniekus svētkos, kā arī tradicionāli godināja tos, kuriem šogad ir apaļa jubileja. Paldies tika pateikts aktīvākajiem pagasta senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām gan par atbalstu tautas tradīciju saglabāšanā, darbojoties amatiermākslas kolektīvos - Venerandai Putromai, Veronikai  Stikānei, Annai Rubinai, Renātei Litiņai, Jānim Gipteram, gan čaklākajiem grāmatu lasītājiem Veronikai Stikānei, Staņislavam Mukānam, Veronikai Ignatānei, Lūcijai Audzerei, Mihailam Ivanovam, gan par sasniegumiem dažāda veida sporta sacensībās - Romānam Saušam, Lūcijai Audzerei, Ilmāram Strupajam, Inārai Kampānei, Inesei Pudānei.

Ar laba novēlējumiem un pateicību senioriem par viņu darba gadiem un nenovērtējamo devumu savām ģimenēm, gan arī sabiedrības labā,  seniorus uzrunāja Augšdaugavas novada Sociālā dienesta vadītāja Anna Jegorova. Augšdaugavas  novada pašvaldības Vaboles pagasta sociālā darbiniece Valentīna Skrinda pastāstīja, ka šoreiz īpaši tiek pievērsta senioru uzmanība veselīgam dzīves veidam, jo taču rudens ir īsts pārdomu laiks, kad apstāties pēc vasaras darbiem, laiks, kad pabūt vienatnē un pasapņot. Laiks, kad baudīt dabas dāsnumu. Laiks, kad padomāt par savu veselību un veselīgu dzīvesveidu, jo aktīvs dzīvesveids palīdz uzlabot veselības stāvokli. Par to paldies fizioterapeitei Anastasijai Mihailovai, kura parādīja vingrinājumus, kurus katrs var veikt ikdienā, pat sēžot pie galda.

Veselīga dzīves veida tēmu turpināja Brigita Madelāne, stāstot, ka tumšajos vakaros nekas nevar būt labāks par veselīgas un garšīgas zāļu tējas malkošanu.

Visi kopā atpūtās pie tējas tases ar ābolmaizi, risinot omulīgas, nesteidzīgas sarunas. Jauku gaisotni radīja Brigitas Madelānes skanīgās un sirsnīgās dziesmas ģitāras pavadījumā.

Pasākuma dalībnieki aplūkoja foaje telpā izvietoto mākslinieces Anetes Aizbaltes izstādes darbus “Es neesmu burvis, es vēl tikai mācos…” un izstādi “Galda svečturi”, kā arī piedalījās ”Kastaņloterijā”.

Vaboles pagasta pārvalde

Harmonijā ar dabu, krāsām un grāmatām