Uzņēmēji aicināti piedalīties izstādē “Uzņēmēju dienas Latgalē 2017”

Pagastu un pilsētu ziņas

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Daugavpils pilsētas dome sadarbībā ar Latgales plānošanas reģionu aicina uzņēmējus pieteikties dalībai un rezervēt vietas izstādē Uzņēmēju dienas Latgalē 2017, kas notiks 15.-16. septembrī Daugavpils Olimpiskajā centrā.

Izstāde Uzņēmēju dienas Latgalē kļūst par tradicionālu un gaidītu pasākumu, kas reizi gadā rudenī ļauj apmeklētājiem iepazīties ar reģiona uzņēmumu plašo piedāvājumu un lepoties ar Latgalē saražoto. Lai aptvertu plašāku dalībnieku un apmeklētāju auditoriju, vienu gadu izstāde tiek rīkota Daugavpilī, otru – Rēzeknē. Šogad Uzņēmēju dienas Latgalē atgriežas Daugavpilī vēl vērienīgākas un interesantākas.

Pasākumu programmā tradicionāli plānota izstāde, biznesa forums, neformālais vakara pasākums, sestdienā arī kultūras programma uz skatuves zālē, kā arī dažādas Latvijas Labuma aktivitātes. Piedaloties izstādē, uzņēmumam ir iespēja iepazīstināt ar savu produkciju un pakalpojumiem vairākus tūkstošus apmeklētāju gan no Daugavpils, gan visa Latgales reģiona, uzzināt jaunumus par uzņēmējiem aktuālām tēmām biznesa forumā, izmantot tīklošanās iespēju, tiekoties ar citiem reģiona uzņēmējiem, valsts un pašvaldību amatpersonām.

Informācija dalībniekiem, kas vēlas apmeklētājus informēt par darba iespējām un vakancēm uzņēmumā

Šogad izstādē vēlamies pievērsties arī nodarbinātības jautājumam, tādēļ īpaši aicinām pieteikties dalībai uzņēmumus, kas būtu ieinteresēti informēt par vakancēm un pozicionēt sevi kā potenciālos darba devējus. Rosinām uzņēmējus uzrunāt gan šī brīža darba meklētājus, gan skolēnus un studentus – nākotnes darbiniekus, kam svarīgi ir uzzināt par profesionālajām zināšanām un prasmēm, kādas tiek sagaidītas no darbiniekiem.

Dalībniekiem, kas vēlas savu uzņēmumu parādīt kā stabilu darba devēju Daugavpils pilsētā, novadā vai visā Latgales reģionā, sadarbībā ar CV-Online Latvia SIA un Nodarbinātības valsts aģentūru piedāvājam informēt izstādes apmeklētājus par aktuālajām vakancēm vai amatu grupām (pastāvīgi uzņēmumā nodarbinātajām profesijām) gan izstādes norises laikā un gan pirms tās, sagatavojot sekojošo:

  • informāciju par aktuālajam vakancēm vai amatu grupām: vakances nosaukums, apraksts, prasības un piedāvājums kandidātiem, kontaktinformācija. Sagatavoto informāciju nosūtīt uz e-pastu brice@chamber.lv.
  • Uzņēmuma stendā nodrošināt pārstāvi, kas veiktu pārrunas ar potenciālajiem darba ņēmējiem.

Ja uzņēmums vēlas uzrunāt izstādes apmeklētāju auditoriju, piedāvājam iespēju izstādes norises laikā uzstāties ar piecu minūšu prezentācijām, pastāstot par uzņēmumu un informējot par aktuālajām vakancēm un amatu grupām. Uzņēmumus, kas vēlas izmantot šo iespēju, aicinām informāciju sūtīt uz e-pastu ilze.brice@chamber.lv. Tāpat informējam, ka visiem izstādes dalībniekiem būs pieejams CV-Online Latvia SIA īpašais piedāvājums sludinājumu izvietošanai portālos www.cv.lv un www.visidarbi.lv .

Praktiskā informācija dalībai Uzņēmēju dienas Latgalē 2017

Dalībai izstādē piedāvājam platības zālē vai āra ekspozīcijā. Viena m2 ar standarta apbūvi cena zālē atkarībā no stenda izvietojuma ir 35 – 40 EUR/m2 bez PVN. Standarta apbūvē iekļautas stenda konstrukcijas, elektrības pieslēgums 220V, uzņēmuma nosaukumus uz karnīzes, pamatinformācija 140 zīmēs par uzņēmumu izstādes katalogā. Āra ekspozīcijas izvietošanai cena par neapbūvētu m2 bez elektrības pieslēguma ir 10 EUR/m2 bez PVN. Par papildus samaksu piedāvājam mēbeļu un aprīkojuma īri, kā arī reklāmas laukumus izstādes katalogā.

Aicinām laikus rezervēt vietas zālē. Papildu informācija par pasākumu pieejama, kontaktējoties ar LTRK Valdes padomnieci reģionālos jautājumos pa tālruni 29 141 693 vai e-pastu ilze.brice@chamber.lv.

Preses konferencē interesējās par AS Latgales Bekons, ceļiem un ražu