U-10 vecuma grupas futbolisti – turnīra “Rēzekne Open Kids 2023” uzvarētāji

AKTUĀLI

Svētdien 26.novembrī Rēzeknes piepūšamajā futbola hallē norisinājās bērnu futbola turnīrs "Rēzekne Open Kids 2023" U-10  (2013.g.dzim.) vecuma grupā, kurā piedalījās arī Augšdaugavas novada sporta skolas jaunie futbolisti.

8 komandas tika sadalītas divās apakšgrupās. Augšdaugavas NSS komanda spēlēja A apakšgrupā, kur konkurencē ar  Rēzeknes BJSS,FK Siguldas un Ludzas NSS/SK “Kuorsova” izvirzījās 1.vietā, arī pusfinālspēlē ar Rēzeknes BJSS bija labākie.

Finālspēlē mūsu jaunie futbolisti pārspēja FK Smiltene/BJSS komandu un kļuva par turnīra uzvarētājiem. Par labāko spēlētāju savas komandas sastāvā tika atzīts Kristiāns Linards.

Pateicamies jaunajiem futbolistiem un trenerim K.Zeltiņam!

Vaboles pamatskolas sākumskolēni ar “Skolas somu” “Gorā”