Tuvojas konkursa “Sporta laureāts – 2016” noslēguma pasākums

Pagastu un pilsētu ziņas

27. janvārī plkst. 17.00 Daugavpils novada Kultūras centrā notiks konkursa “Sporta laureāts – 2016” noslēguma pasākums. “Sporta laureāts” ir ikgadējs pasākums, kurā pulcējas sportisti, sporta mīļotāji, organizatori un atbalstītāji, lai sveiktu gada labākos un godalgotākos ļaudis, kuri nesuši lielu ieguldījumu novada sporta dzīves attīstībā.-----

“Sporta laureātā - 2016” tiks pasniegtas balvas tādās nominācijās kā “Novada labākā skola sporta darba organizācijā”, “Novada labākā pagasta pārvalde sporta darba organizācijā”,”Novada labākā sportiste”, “Novada labākais sportists”, “Gada izrāviens”, “Novada labākais treneris”, “Novada labākā sporta spēļu komanda”, “Novada labākais sporta spēļu tiesnesis”, “Par ieguldījumu Daugavpils novada sportā” u.c.

Novada sportistus atbalsta:

SIA "AGRARIS"

SIA "Hokeja klubs STALKERS"

       

Foto - Konkursa laureāti 2016.gadā. 

Ar Stipendiju fondu tiks atbalstīti topošie inženieri mašīnzinātnē, vetārsti un pārtikas tehnologi